Jean BILQUIN (1938) 'Figure' een lithografie. (50 x 70 cm)

Hamerprijs: € 130

Jean BILQUIN (1938) 'Figure' een lithografie. Gemerkt Epreuve D'Artiste.

50 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

608

10044

Jean BILQUIN (1938)

Théodore BARON (1840-1899) 'Duinenzicht' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul SCHOUTEN (1860-1922) Drie schilderijen, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Constant Pr. HOSTE (1873-1917) 'Susanna' olie op paneel. 1916

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rudolf BERING (XIX-XX) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Lucien NEUQUELMAN (1909-1988) 'Wandeling in het park' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 300 - 500