Jean BILQUIN (1938) 'Figure' een lithografie. (50 x 70 cm)

Hamerprijs: € 130

Jean BILQUIN (1938) 'Figure' een lithografie. Gemerkt Epreuve D'Artiste.

50 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

608

10044

Jean BILQUIN (1938)

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Twee Figuren'. (W:104 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'. (W:32,5 x H:24,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ossip ZADKINE (1890-1967) 'Pieta'. (W:38 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Portret van Sophie Genovieve, Olie op doek. Oostende, 1856. (W:65 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700