Contacteer Flanders Auctions
Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.
Telefoon | |
Adres | Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België |
Openingsuren | Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak |
Contacteer onze experts. We helpen je graag!
Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten
Onze behaalde resultaten
Een beeld gemaakt uit steen met sporen van de originele polychromie. Waarschijnlijk 17de eeuw.
Verkocht: € 1.000 (totaalprijs)
Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld (H:60cm)
Verkocht: € 5.625 (totaalprijs)
Een uitzonderlijk en massief zilver bestek, gemaakt door V. Mayer's Söhne, totaalgewicht 10,181kg, 207 stuks.
Verkocht: € 10.625 (totaalprijs)
Een uitzonderlijke grote beer, waarschijnlijk gemaakt door Steiff. (170cm)
Verkocht: € 4.250 (totaalprijs)
DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'
Verkocht: € 2.625 (totaalprijs)