Kopen & Bieden | Flanders Auctions

Onze categorieën

Meerdere keren per jaar veilen we bij Flanders Auctions een uitgebreid aanbod aan antiek en kunstobjecten. Telkens variërend van schilderijen tot beeldhouwwerken, van Chinees porselein tot zilveren bestek en van memorabilia tot antieke 18e eeuwse meubelen. Benieuwd wat er allemaal binnen de categorieën bevindt? Klik dan zeker even op jouw favoriet! Via de cataloguspagina kunnen meerdere categorieën tegelijk weergegeven worden.

Populaire loten uit de catalogus Bekijk meer

De Keuze Van De Experts
CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.
De Keuze Van De Experts
Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.
De Keuze Van De Experts
Een tantalus 'Cave à Liqueur' in een koffer afgewerkt met inlegwerk. Napoleon 3.
De Keuze Van De Experts
Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Blijf op de hoogte van de nieuwste catalogi van Flanders Auctions.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox