VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Een collectie van 3 portefeuilles gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux.

MODE

€0 - €0

Card image
Een collectie van 3 damesportefeuilles gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux

MODE

€80 - €120

Card image
Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux

MODE

€80 - €120

Card image
Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux.

MODE

€100 - €200

Card image
Een handtas gemaakt uit wit leder en gemerkt Delvaux

MODE

€80 - €120

Card image

MODE

€0 - €0

Card image

MODE

€200 - €300

Card image
Een handtas gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux

MODE

€150 - €250

Card image
Een handtas gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux.

MODE

€100 - €200

Card image
Een handtas gemaakt uit groen leder en gemerkt Delvaux

MODE

€200 - €300

Card image
Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux, model Brilliant

MODE

€300 - €500

Card image
Een handtas gemaakt uit blauw leder en gemerkt Delvaux model Frimaire

MODE

€100 - €200

Card image

MODE

€100 - €200

Card image
Een handtas gemaakt uit rood leder en gemerkt Delvaux.

MODE

€200 - €300

Card image
Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux en met de originele spiegel.

MODE

€100 - €200

Card image
Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux, met originele spiegel.

MODE

€100 - €200

Card image
Een antieke vergulde zilveren ring met erotische taferelen, gemerkt 925.

MODE

€150 - €250