Catalogus komende veiling

Op deze pagina vind je het huidige aanbod voor onze veilingen.

Woensdag 8 mei 2024 - 13u00
Kunst, antiek en design

Drouout - Invaluable - The Saleroom - Lot-Tissimo - LiveAuctioneers

46 resultaten

Veiling
Categoriëen
Varia

Lot 241 Naar Rafaël
Lot 241 Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900. (D:15,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 254 Een wijwatervat, Vlaams Aardewerk, Waarschijnlijk Société Belge de Poterie Flamande
Lot 254 Een wijwatervat, Vlaams Aardewerk, Waarschijnlijk Société Belge de Poterie Flamande'. (W:12,5 x H:18 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 150

Lot 499 Een antiek schilderij
Lot 499 Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 501 Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 502 Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 503 Naar Peter Paul Rubens,
Lot 503 Naar Peter Paul Rubens, 'Terugkeer van de Heilige Familie uit Egypte' olie op doek. (W:48 x H:58 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 505 Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 507 6 identieke
Lot 507 6 identieke 'Kerkbanken' gesculpteerde eik. Neogotiek. (L:46 x W:164 x H:100 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

Lot 509 Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 510 Een paar smeedijzer tafellampen in Neogotische stijl. Bijgevoegd een kandelaar. (H:63 cm)

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 511 Een modernistisch tabernakel met repousse afbeelding van Jezus Christus. (L:30 x W:45 x H:43,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 513 De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

Lot 514 Een groot beeld
Lot 514 Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 515 Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 516 Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 517 Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 518 Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 519 Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.200 - 1.800

Lot 520 Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 521 Twee
Lot 521 Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 522 Een
Lot 522 Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 523 Een paar antieke verzilverde kandelaars, verzilverd brons. (L:24 x W:24 x H:78 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 524 Een antieke
Lot 524 Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 525 Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 526 Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 527 11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 528 Een theca met relikwie voor de Kribbe van Jezus Christus, DNJC, in een messing relikwiehouder. (W:9,5 x H:13 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 529 Een reliekenkruis met 5 relikwieën en het originele document, Domini Nostri Jesu Christi. (W:9 x H:15 cm)

Schattingsprijs:
€ 500 - 700

Lot 530 Een ingekaderd reliquarium met relikwieën van Apostelen en Heiligen, Heilig Kruis en Sancta Francisca Romana. (D:19 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 531 Vijf verzegelde theca
Lot 531 Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 532 Een messing thecahouder met relikwie van het
Lot 532 Een messing thecahouder met relikwie van het 'Heilig Kruis'. (L:6,5 x W:16,5 x H:16,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 533 Een kleine stralenmonstrans met relikwie voor het
Lot 533 Een kleine stralenmonstrans met relikwie voor het 'Heilig Kruis'. (L:10 x W:17,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 534 Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 535 Een theca
Lot 535 Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper. (D:7,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 536 Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 537 9 verzegelde theca met relikwieën: Saint Anthony, B.M.V., Saint Clara, Saint Francisca, en andere.

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

46 resultaten

FAQ / Vaak gestelde vragen

Woensdag 8 mei 2024: kunst, antiek en design (13u00 CET)

Klik hier voor de catalogus.

De kijkdagen staan gepland van vrijdag 3  t.e.m. maandag 6 mei 2024, telkens van 10u00 tot en met 17u00. Adres: Beernemsteenweg 99, Wingene, België

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.