VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Een missal stander gemaakt uit metaal en afgewerkt in neogotische stijl.

€80 - €120

Card image
Een paar handgeschilderde neogotische panelen versierd met engelen.

€250 - €350

Card image
Een kruis gemaakt uit brons, gemaakt in Rusland, 19de eeuw.

€80 - €120

Card image
Een miniatuur schilderij naar 'Madonna della seggiola - Rafael' een geschilderde porselein plaquette

€100 - €200

Card image
Een miniatuur schilderij naar 'Madonna della seggiola - Rafael' een geschilderde porselein plaquette.

€80 - €120

Card image
Een vergulde neogotische kelk, gemaakt uit messing.

€80 - €120

Card image
Een paar kandelaars gemaakt uit brons en gemerkt 'L'imperatrice Deugenie 1862'.

€100 - €200

Card image
Een antieke houtsculptuur van Madonna met kind. Eerste helft 18de eeuw.

€150 - €250

Card image
Een neogotische kerkkandelaar gemaakt uit messing met 7 kaarsenhouders. Eerste helft 20ste eeuw.

€100 - €200