VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.

€3.000 - €4.000

Card image
Naar Antoine Louis BARYE, een gepatineerd beeld gemaakt uit kunstbrons van een Arabier te paard.

€0 - €0

Card image
Fernand VANDERPLANCKE (1938) 'Vierspan' een abstract bronzen beeld van een koets met paarden

€200 - €300

Card image
Mathurin MOREAU (1822-1912) een collectie van 4 bronzen beelden 'De 4 seizoenen'

HIGHLIGHTS

€8.000 - €10.000

Card image
Eugene DE LA PLANCHE (XIX) een beeld van een herdershond gemaakt uit brons.

€300 - €500

Card image
Mathurin MOREAU (1822-1912) een beeld van een engel op een draaisokkel, gemaakt uit brons. 19de eeuw.

€2.000 - €3.000

Card image
FAGOTTO (XIX-XX) een beeld gemaakt uit terracotta van 2 leeuwinnen.

€100 - €200

Card image
Een beeld van een windhond gemaakt uit kunstbrons. Onleesbaar gesigneerd.

€50 - €100

Card image
Een paar houtsculpturen van handen.

€200 - €300

Card image
Een bronzen beeldje op een staander gemaakt uit palissander.

€50 - €100

Card image
Een beeld gemaakt uit kunstbrons in art deco, gemonteerd op een marmer sokkel

€150 - €250

Card image
Henryk II KOSSOWSKI (1855-1921) een paar figuren van Putti gemaakt uit kunstbrons

€100 - €200

Card image
Een figuur 'Danseres met slang' gemaakt uit verguld brons in art deco stijl en gemonteerd op een metalen sokkel

€150 - €250

Card image
Henri Emile Adrien TRODOUX (XIX) 'Diane' een bronzen beeld op marmer basis

€300 - €500

Card image
Joaquim ANGLES CAÑE (1859-c.1911) 'Idylle' een bronzen beeld van een jongen met een fluit en hond

€300 - €500

Card image
Egisto ROSSI (1824/25-1899) een paar bronzen Bacchus figuren.

€150 - €250

Card image
Een bronzen beeld van een olifant en leeuw, staande op een marmer basis

€80 - €120

Card image
Giuseppe ARMANI (1935-2006) een paar beelden gemaakt uit Resine voor Capodimonte.

€100 - €200

Card image
Een antieke houtscultptuur van een man met sporen originele polychromie.

€200 - €300

Card image
Een antieke houtscultptuur van Madonna met kind, staande op een serpent.

€200 - €300

Card image
Monique MOL (1939) een keramische buste met hoed, gemerkt.

€200 - €300

Card image
Een figuur van tijger gemaakt uit glaspasta door Daum, France. Amber gekleurd.

€500 - €1.000

Card image
Een buste van Voltaire gemaakt uit brons. 19de eeuw.

€100 - €200

Card image
Irénée DURIEZ (1950) een bronzen beeld van een jongen. gemerkt 5/6.

€80 - €120

Card image
Een beeld van twee paarden gemonteerd op een marmer sokkel. Niet gemerkt.

€400 - €600

Card image
Miguel BERROCAL (1933-2006) Mini Maria (1968/1969)

€400 - €600

Card image
Jef LAMBEAUX (1852-1908) Een buste gemaakt uit gips

€100 - €200

Card image
Salvatore MELANI (1902-1934) Een beeld van 2 windhonden gemaakt uit brons in art deco.

€300 - €500

Card image
Rik WOUTERS (1882-1916) 'Rayon de soleil' een plaquette van Nel gemaakt uit brons.

€300 - €500

Card image
Karl TRUMPF (1891-1959) 'Dressage' , een bronzen beeld van een paard. 1917

€1.000 - €1.500

Card image
Odile KINART (1945)

€1.000 - €1.500

Card image
Odile KINART (1945)

€500 - €1.000

Card image
Odile KINART (1945)

€1.000 - €1.500

Card image
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) een verguld beeld gemaakt uit brons 'Dame met mand'

€300 - €500

Card image
Een paar vergulde Conquistadores beelden gemaakt uit verguld brons en staande op een witte marmer basis

€300 - €500

Card image
Louis A. DELETREZ (1841-1892) een bronzen buste van Aristide Guilbert. 1866.

€150 - €250

Card image
Een buste van een meisje, gemaakt uit brons en gemerkt Compagnie des bronzes, Bruxelles.

€150 - €250

Card image
Irénée ROCHARD (1906-1984) Een beeld van een fazant.

€150 - €250

Card image
Een bronzen beeld van Diana van Gabii en gemerkt Gauthier & Cie. 19de eeuw.

€400 - €600

Card image
Een collectie van 3 groepen Sitzendorf porselein met kinderen.

€80 - €120

Card image
Auguste RODIN (1840-1917) 'Suzon', een bronzen buste. Tweede helft 20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Léopold HARZE (1831-1893) Buste van een meisje. Gemaakt in Brussel.

€200 - €300

Card image
Een afbeelding van een Satyr of Sater, gemaakt uit brons en gemonteerd op een zwart marmer sokkel.

€150 - €250

Card image
Een zittende hond gemaakt uit brons en gemonteerd op een marmer sokkel. Gemerkt 'Compagnie des bronzes de Bruxelles'.

€100 - €200

Card image
Een houtsculptuur van Heilige Rumoldus van Mechelen.

€80 - €120

Card image
Een houtsculptuur van een dame met haan, Zwarte Woud.

€50 - €100

Card image
Een groot Goebel Hummel beeldje van een kind, gemerkt nummer 84/5.

€200 - €300

Card image
Charles ANFRIE (1833-1905) 'Quand On Voudra' een bronzen beeld van een soldaat met wimpel.

€200 - €300

Card image
Een houtsculptuur in eik van Madonna met kind. Periode 1900.

€80 - €120

Card image
Een groot beeld van een Afrikaanse dame gemaakt uit gesculpteerd hout.

€100 - €200

Card image
Een beeld gemaakt uit steen met sporen van de originele polychromie. Waarschijnlijk 17de eeuw.

HIGHLIGHTS

€1.000 - €2.000

Card image
Auguste MOREAU (1834-1917) een bronzen beeld van twee kinderen, 20ste eeuw.

HIGHLIGHTS

€200 - €300

Card image
Alfred Jean FORETAY (1861-1944) 'Taquinerie' een bonzen figuur van een dame met haar kat.

€300 - €500

Card image
Een antieke houtsculptuur van een evangelist, 17de eeuw.

HIGHLIGHTS

€300 - €500