VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Een asbak 'Deux Colombes' gemaakt uit kristal en gemerkt Lalique France.

GLASWERK

€50 - €100

Card image
Een karaf en 6 gekleurde glazen gemaakt uit geslepen kristal, gemerkt Artisanat De Lorraine.

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Een buste van een haan, gemaakt uit kristal en gemerkt Lalique France

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Léon-Louis LEDRU (1855-1926) Een bonbonnière gemaakt uit geëtst kirstal in art nouveau stijl 'La Danse de Flore'.

GLASWERK

€300 - €500

Card image
Een collectie van 3 groene vazen en een asbak gemaakt uit geslepen kirstal en gemerkt Val Saint Lambert.

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Een lot van geslepen kristallen vazen. Gemaakt door Val Saint Lambert en Boheems glas

GLASWERK

€80 - €120

Card image
Een collectie van 13 stuks glas en kristal, waarvan enkele gemerkt Val Saint Lambert.

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Een collectie van 3 vazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert.

GLASWERK

€80 - €120

Card image
Een abstracte glassculptuur, gemaakt door Daum in Frankrijk.

GLASWERK

€50 - €100

Card image
Een schaal gemaakt uit glas beschilderd met bloemen in art nouveau stijl. rond 1900.

GLASWERK

€50 - €100

Card image
Een schaal gemaakt uit glas en gemerkt Schott, Zwiesel.

GLASWERK

€30 - €50

Card image
Een grote vaas en schaal gemaakt uit Kristal, met rode kleur. Gemaakt in de Bohemen, 20ste eeuw.

GLASWERK

€50 - €100

Card image
Émile GALLÉ (1846-1904) Een pâte de verre siervaas gemerkt Gallé.

GLASWERK

€300 - €500

Card image
Een grote kristallen vaas model Jupiter ' La Danse de Flore' en gemerkt Val Saint Lambert..

GLASWERK

€400 - €600

Card image
Een collectie van 6 gekleurde Val Saint Lambert glazen, model Gevaert.

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Een collectie van 4 stuks geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert

GLASWERK

€100 - €200