VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Een antieke crèmaillere gemaakt uit smeedijzer. 19de eeuw.

€80 - €120

Card image
Een collectie van 3 opgezette taxidermie springbokken en een blesbok.

€0 - €0

Card image
Een antieke Cave-à-liqueur gemaakt hout ingelegd met koper en met glazen en karaffen.

€150 - €250

Card image
Een paar haardvuurbokken gemaakt uit brons en versierd met draken

€200 - €300

Card image
Een paar antieke kandelaars gemaakt uit brons. 19de eeuw.

€80 - €120

Card image
Een paar haardvuurbokken gemaakt uit brons en versierd met een figuratieve Vlaamse Leeuw

€150 - €250

Card image
Een paar bronzen haadvuurbokken versierd met ramskoppen en gezichten in Lodewijk XVI stij

€150 - €250

Card image
Een inktstel gemaakt uit gesculpteerd hout in het Zwarte Woud. Eerste helft 20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een grote beker gemaakt uit smeedijzer, periode 1900.

€80 - €120

Card image
Een vintage opgedroogde landschildpad.

€80 - €120

Card image
Een hoorn in een staander en versierd met een engel

€150 - €250

Card image
Een antieke kandelaar gemaakt uit gesculpteerd en verguld hout

€80 - €120

Card image
Een verzilverde briefopener met Chinese figuur en draken.

€100 - €200

Card image
Een paar Art Nouveau siervazen, gemaakt uit metaal

€80 - €120

Card image
Een sculptuur gemaakt uit hout in neoklassieke stijl. 19de eeuw.

€150 - €250

Card image
Een schaal in Art Deco met druivenranken en blauw glas.

€80 - €120

Card image
Een Drostdy ware handgeschilderd bord gemerkt 'Inqikla 1007 NI' France Marot en gemaakt in Zuid-Afrika.

€30 - €50

Card image
Een collectie van 2 porseleinen items waarvan 1 gesigneerd "Limoges, Coquet" en 1 gesigneerd "Herend Hungary"

€50 - €100

Card image
Een collectie van 2 vazen gemaakt uit kristal waarvan 1 gesigneerd Kosta Boda, 1 Veronique Lutgen.

€50 - €100

Card image
Een figuur van een harlekijn gemaakt uit geglazuurd porselein in Spanje en gemerkt Lladro. 20ste eeuw.

€30 - €50

Card image
Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met bronzen kinderen.

€300 - €500

Card image
Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met verguld brons

€300 - €500

Card image
Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met bronzen ramskoppen.

€400 - €600

Card image
Een paar haardvuur bokken gemaakt uit verguld brons en versierd met putti in Lodewijk XV stijl

€400 - €600

Card image
Een paar antieke kerkkandelaars gemaakt uit brons, waarvan 1 staat op leeuwenpootjes.

€80 - €120

Card image
Een seinpistool "Hebel", model 1894 and made by JGA. Een alarmpistool gemaakt in Duitsland.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit eik en waarschijnlijk gemaakt door Ann/Maurice Bonami

€100 - €200

Card image
Een paar cassolettes in neoklassieke stijl, gemaakt uit brons en gemonteerd op marmer.

€300 - €500

Card image
Een kandelaar met lange punt, waarschijnlijk 19de eeuw.

€0 - €0

Card image
Een paar olielampen gemaakt uit glass en gemonteerd met brons.

€100 - €200

Card image
Een paar casolettes gemaakt uit marmer en versierd met bronzen draken. 19de eeuw.

€300 - €500

Card image
Een collectie naalden voor pick-ups platendraaiers LP. Gemaakt periode 1960

€80 - €120

Card image
Een wereldbol gemaakt uit glas op een marmer voet en gemaakt in Frankrijk.

€80 - €120

Card image
Een kleine klomp van een klompenfabriek in Brugge, Hoogstraat.

€150 - €250

Card image
Een grote klomp uit een klompenfabriek te Brugge, Hoogstraat.

€200 - €300

Card image
Een triptiek schilderij met handgeschilderde email plaquettes in een Lodewijk XV stijl kader.

€800 - €1.200

Card image
Een neogotische kerkkandelaar gemaakt uit messing met 7 kaarsenhouders. Eerste helft 20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een schaal versierd met cloisonné brons and a hand-painted porcelain plaque. Waarschijnlijk Sèvres, 19de eeuw.

€300 - €500

Card image
Een juwelendoos in de stijl van een 17de eeuws Antwerps kunstkabinet.

€300 - €500

Card image
Een uitzonderlijke Cave-à-liqueur met geslepen glas, verzilverde elementen. 19de eeuw.

€800 - €1.200

Card image
Een antiek, verguld haardstel in Lodewijk XV stijl met schenkkannen.

€300 - €500

Card image
Een collectie van 2 apotheker's weegschalen in een doos.

€80 - €120

Card image
Een collectie van 2 mid-century ijsemmers in de vorm van een ananas.

€150 - €250

Card image
Een paar bronzen muurdecoraties. 19de eeuw.

€100 - €150

Card image
Emile Louis PICAULT (1833-1915) Een bronzen tazza 'Hector kleineert Paris en Helena van Troie.

€300 - €500

Card image
Een paar verzilverde kandelaars in Lodewijk XVI stijl.

€150 - €250

Card image
Een collectie van 2 zonnespiegels gemaakt uit resine.

€100 - €200

Card image
Léopold HARZE (1831-1893) Een bronzen plaquette met silhouet. 19de eeuw.

€80 - €120

Card image
Een groen gepatineerde lamp in industrieële stijl.

€150 - €250

Card image
Een set van 2 wereldbollen gemerkt G. Thomas en Columubs Erdglobus.

€150 - €250

Card image
Een bronzen schaal met afbeelding van Satyrkind, in de stijl van Clodion. 19de eeuw.

€100 - €200

Card image
Een mid-century ijsemmer in de vorm van een ananas.

€50 - €100

Card image
Een collectie van 2 enkelzijdige speculaasplanken.

€100 - €200

Card image
Een speculaasplank gemaakt uit gesculpteerd hout, met decor aan beide zijden.

€100 - €200

Card image
Een vergulde bestek in een doos gemaakt door Solingen in Duitsland. Inox 18/10 verguld met 23 karaats goud. 70 stuks.

€100 - €200

Card image
Een email reclame bord Cristal Monopole Aarschot.

€150 - €250

Card image
Een collectie van 2 email platen 'Michelin Pneus Tracteurs' en Bibendum, De Michelin Mascotte.

€600 - €700

Card image
Een mid-century ice-pail in de vorm van een uil en gemerkt Fredootherm. Gemaakt in Duitsland.

€100 - €200

Card image
Een groot email bord: 'Star Pils Excelsior'

€150 - €250

Card image
Een groot email bord 'Star Pils Excelsior'

€150 - €250

Card image
Een paar kandelaars gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in empire stijl.

€200 - €300

Card image
Een paar met brons gemonteerde marmer cassolettes en kandelaars.

€200 - €300

Card image
Een paar kandelaars gemaakt uit zilver en gemerkt DJS, D J Silver Repairs, 1966

€200 - €300

Card image
Hannes D'HAESE (1965)& Chanel GALDINI een beeld van een lieveheersbeestje

€100 - €200

Card image
Hannes D'HAESE (1965) Witte bulldog

€100 - €200

Card image
Hannes D'HAESE (1965) & Chanel GALDINI, een beeld van een kat.

€100 - €200

Card image
Herman BROOD (1946-2001) 8-051

€100 - €200

Card image
Herman BROOD (1946-2001) Elvis, getekend 5-028

€100 - €200