Catalogus komende veiling

Op deze pagina vind je het huidige aanbod voor onze veilingen.

Woensdag 8 mei 2024 - 13u00
Kunst, antiek en design

Drouout - Invaluable - The Saleroom - Lot-Tissimo - LiveAuctioneers

21 resultaten

Veiling
Categoriëen
Varia

Lot 388 Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 389 Een schouwklok met een
Lot 389 Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 390 Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 391 Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51

Schattingsprijs:
€ 500 - 800

Lot 392 Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

Lot 393 Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 394 Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

Lot 395 Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 396 Een schouwklok, gepolijst brons afgewerkt met Mythologische figuren. Circa 1880. (L:15 x W:26 x H:45 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 397 Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 398 Een antieke
Lot 398 Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 399 Een decoratieve staande klok met gedecoreerde gewichten. (L:40 x W:106 x H:214 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 400 Een Officierspendule, messing en glas in de originele reistas. (L:6,5 x W:8 x H:15 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 401 Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 402 Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 403 A Rotondo, Een driedelige schouwgarnituur in de stijl van Limoges en A.C.F. (L:16 x W:25,5 x H:38 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 404 J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

Lot 405 Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 406 Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

Lot 407 Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs:
€ 2.400 - 3.400

Lot 408 Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs:
€ 12.000 - 18.000

21 resultaten

FAQ / Vaak gestelde vragen

Woensdag 8 mei 2024: kunst, antiek en design (13u00 CET)

Klik hier voor de catalogus.

De kijkdagen staan gepland van vrijdag 3  t.e.m. maandag 6 mei 2024, telkens van 10u00 tot en met 17u00. Adres: Beernemsteenweg 99, Wingene, België

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.