VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Een kolompendule gemaakt uit hout gemonteerd met brons en afgewerkt met marquetterie inlegwerk

€80 - €120

Card image
Een driedelige schouwganituur bestaande uit klok en kandelaars gemaakt uit brons.

€150 - €250

Card image
Een herenhorloge in een stalen kast en gemerkt Jaeger Le Coultre model Club.

€500 - €1.000

Card image
Een tafelklok gemerkt Schmidt en gemaakt in Zwitserland

€80 - €120

Card image
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met twee kandelaars.

€400 - €600

Card image
Victoria & Albert Museum Marie-Antoinette Clock caliber gemaakt door Franz Hermle.

€150 - €250

Card image
Een tafeklok gemaakt uit kunstbrons en onyx, en een Italiaanse klok gemaakt uit keramiek en messing.

€80 - €120

Card image
Een schouwklok gemaakt uit verguld brons met een dame en haar juwelenkist.

€200 - €300

Card image
Een collectie van 2 polsuuwerken. Een Chronographe Suisse met 18 karaats gouden kast en een Pontiac Memodate in een stalen kast.

€250 - €350

Card image
Een grote driedelige schouwgarnituur gemaakt uit marmer gemonteerd met verguld brons, met beeld gemaakt uit kunstbrons

€500 - €1.000

Card image
Een kartel klok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk

€300 - €500

Card image
Een vintage tafeklok gemerkt Junghans en gemaakt in Duitsland.

€80 - €120

Card image
Een schouwklok gemaakt uit albast en versierd met een leeuw in neoklassieke stijl.

€300 - €500

Card image
Een pendule tafelklok gemaakt uit verguld brons in empire stijl

€400 - €600

Card image
Een driedelige schouwgarnituur met bronzen klok en kandelaars, versierd met putti en handgeschilderde porseleinen plaquettes.

€1.500 - €2.500

Card image
Een kolompendule met marquetery inlegwek in Napoleon 3 stijl.

€100 - €200

Card image
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars. Gemaakt uit brons

€250 - €350

Card image
Een tafelklok gemaakt uit brons en versierd met cloisonné en een handgeschilderde email plaquette.

€200 - €300

Card image
Een driedelige schouwgarnituur met klok gemaakt porselein en gemerkt Sèvres met handgeschilderd decor

€200 - €300

Card image
Een vergulde empire pendule met putti en duiven. Eerste helft 19de eeuw.

€300 - €500

Card image
Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit brons. 20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een vuurvergulde pendule versierd met putti en staande onder een globe. 19de eeuw.

€300 - €500