VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
'Winter' gemaakt uit Vlaams Aardewerk uit de serie 'Jaargetijden' gemaakt door Armand Maes in Torhout

€250 - €350

Card image
Een schaal gemaakt uit geglazuurde faience en gemerkt Rouen.

€50 - €100

Card image
José VERMEERSCH (1922-1997) een beeldje van een gezeten figuur. 1983;

€500 - €1.000

Card image
Emmanual 'Emiel' LASKARIS ( ?-1995) een collectie van 2 beelden, gemerkt EL.

€80 - €120

Card image
Emmanual 'Emiel' LASKARIS ( ?-1995) Een collectie van 2 beelden gemaakt uit keramiek.

€50 - €100

Card image
Elie VAN DAMME & Rogier VANDEWEGHE (XX) een beeld gemaakt voor Amphora.

€100 - €200

Card image
Elie VAN DAMME & Rogier VANDEWEGHE (XX) een keramisch beeld gemaakt voor Amphora.

€150 - €250

Card image
Emmanual 'Emiel' LASKARIS ( ?-1995) Een grote sculptuur van moeder met kind.

€150 - €250

Card image
Een vaas gemaakt uit Vlaams Aardewerk in Bredene en versierd met vogels.

€200 - €300

Card image
Een decoratieve vaas gemaakt uit faience en versierd met draken en reliefbloemen in de stijl van Massier

€100 - €200

Card image
Een plaquette gemaakt uit geglazuurde terracotta voor de SP, de socialistische partij.

€50 - €100

Card image
Dominique "Catido" Dupont (XX) een beeld van een schilder gemaakt uit Grès.

€80 - €120

Card image
Een keramische groep van een kind en konijn bij een grote mand, gemerkt Amphora, Oostenrijk.

€100 - €200

Card image
Jan KELLNER (1924-2005) een schaal gemaakt uit terracotta met geometrische glazuur.

€30 - €50

Card image
Jan VAN ERP (1914-1989) Een schaal gemaakt uit keramiek met rode glazuur, periode 1960

€30 - €50

Card image
Een porseleinen groep van 2 honden en gemerkt Royal Dux.

€50 - €100

Card image
Een paar vazen gemaakt uit gelazuurde faience en gemerkt Amphora Austria.

€250 - €350

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een grote schaal gemaakt uit geglazuurd keramiek voor Amphora

€150 - €250

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een paar vazen gemaakt uit geglazuurd keramiek en gemerkt Perignem.

€80 - €120

Card image
Tapio WIRKKALA (1915-1985) Een vaas gemaakt uit bicuit porselein en gemerkt Rosenthal 'Studio Line'

€100 - €200

Card image
Julius Robert HANNIG (1866-1931) 'The Foundry' een beeld gemaakt uit terracotta.

€80 - €120

Card image
Een bord gemaakt uit Faience en gemerkt Longwy, model 'Orient Express' door Philippe Para

€150 - €250

Card image
Een buste van een jongen gemaakt uit porselein en gemerkt 'D'après Houdon, F. KESSLER'. Gemaakt in Parijs, Frank

€50 - €100

Card image
Een vaas gemaakt uit porselein in empire stijl en soepkom op serveerschaal

€150 - €250

Card image
Een beeld van Franz Marschall te baard, klaar voor het gevecht.

€100 - €200

Card image
Een porseleinen groep van een koets getrokken door twee paarden met 3 figuren.

€150 - €250

Card image
Een keramisch bord met een visser, gemerkt Henriot Quimper

€80 - €120

Card image
Een paar antieke cache pots met handgeschilderd decor en gemerkt Sèvres. Gemerkt AA, eind 18de eeuw.

€200 - €300

Card image
Een grote collectie blauw-witte 'Royal Copenhagen' Kerstmis sierborden, daterend tussen 1970-2000.

€100 - €200

Card image
Een paar vazen gemaakt uit geglazuurde faience en versierd met bloemen en figuren.

€100 - €200

Card image
Frits VAN DER STRAETEN (XIX-XX) Buste van een jongedame, gemaakt uit biscuit porselein

€100 - €200

Card image
Een paar vazen in Sèvrs stijl met handgeschilderd bloemendecor en gemonteerd met brons. Gemerkt Limoges

€200 - €300

Card image
Een paar vazen in de stijl van Sèvres, met handgeschilderd bloemendecor

€200 - €300

Card image
Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit porselein gemonteerd met brons gemaakt in de stijl van Sèvres

€400 - €600

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Léon GOOSSENS (XX) een keramische vaas met witte glazuur. Niet gemerkt.

€100 - €200

Card image
Oswald TIEBERGHIEN (1936)(attr.) Een vaas gemaakt uit rood en zwart geglazuurde keramiek

€150 - €200

Card image
Charles Emile PINSON (1906-1963) een mid-century keramische tegeltableau

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een collectie van 2 muurplaquettes met rode en oranje glazuur voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Een mid-century keramische vaas met rode glazuur en gemerkt EL voor Emiel Laskaris.

€200 - €300

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een vaas gemaakt uit keramiek en gemerkt Perignem.

€100 - €200

Card image
Een keramisch Karveel zeilschip gemaakt uit faience in art deco stijl en gemerkt C. Declercq.

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een collectie van 2 borden met oranje en rode galzuur, gemaakt voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) uitzonderlijke grote cache pot. 40 cm diameter.

HIGHLIGHTS

€800 - €1.200

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een keramische bloementuil, gemaakt door Perignem.

€80 - €120

Card image
Een paar wijnkoelers, gemaakt om in te werken in een muur. Waarschijnlijk gemaakt door Perignem, niet getekend.

€50 - €100

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een paar asbakken, gemerkt Perignem.

€30 - €50

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een 'soliflore' vaas met uitzonderlijke oker glazuur, gemerkt perignem.

€150 - €250

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een abstracte kandelaar voor 2 kaarsen, gemerkt Perignem.

€80 - €120

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een schaaltje met handvaten en rode glazuur, gemerkt Perignem.

€50 - €100

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een vaas met groene glazuur, gemerkt Perignem

€150 - €250

Card image
Een Mid-century siervaas met oranje glazuur in de stijl van Amphora, Perignem.

€50 - €100

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een stel van 2 koffietassen met onderbord en 4 kommen, gemerkt Perignem.

€30 - €50

Card image
Een keramisch figuur van een beer met fiets, goud en witte glazuur. Periode 1970.

€80 - €120

Card image
Een geglazuurde terracotta wapenschild 'De Leeuw van Brugge', gemerkt Karel.

€30 - €50

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een siervaas met rode glazuur, gemerkt Amphora

€300 - €500

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een beeld van een hert, gemaakt voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een vaas gemaakt uit keramiek met verscheidene glazuren, gemerkt Perignem.

€150 - €250

Card image
Tommaso BARBI (XX) Een keramisch beeld van een witte cobra.

€50 - €100

Card image
Een keramische schaal, gemonteerd met brons in Lodewijks XV stijl, 19de eeuw.

€80 - €120

Card image
August 'Gust' MICHIELS (1922 - 2003) een keramische zeemeermin met blauwgrijze glazuur.

€50 - €100

Card image
Jan NOLF (1931-1999) Een collectie van 2 schalen met rode glazuur, waarvan 1 gemerkt.

€50 - €100

Card image
Jan KELLNER (1923-2005) een keramisch bord versierd met vogels en gemaakt in Brugge.

€30 - €50

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een zeemeermin met rode en groene glazuur, voor Amphora.

€50 - €100

Card image
Een keramische zeemeermin met antraciet metallic glazuur, voor Perignem.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'De Reiefeesten Brugge', 1974. Gemerkt Amphora.

€30 - €50

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'La Brugeoise et Nivelles' voor Amphora 1963.

€50 - €100

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een keramische uil, gemaakt voor Amphora.

€100 - €200

Card image
Een collectie van 2 keramische borden met decoratief decor en gemerkt 'Arabia Finland'.

€30 - €50

Card image
Een vaas gemaakt uit keramiek en versierd met paarden, waarschijnlijk Ceramano, Duitsland.

€50 - €100

Card image
Een keramische lampvoet met rode glazuur, in de stijl van Kaiser, waarschijnlijk gemaakt door Scheurich in Duitsland.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een zittend meisje, gemaakt voor Amphora.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een keramisch sculptuur, piece unique voor Amphora.

€150 - €250

Card image
Hugo De Putter & Victoria Blansaer - Hugria, een vaas met grijze glazuur.

€80 - €120

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een keramische zeemeermin, voor Perignem.

€80 - €120

Card image
Léon GOOSSENS (XX) Een collectie van 3 tegels met rode glazuur.

€50 - €100

Card image
Een keramische amphora vaas en versierd met reigers. Gemerkt A. Dubois. Gemaakt in België.

€50 - €100

Card image
Roger BRACKE (1913-1993) een vergulde buste gemaakt uit plaaster.

€150 - €250

Card image
Een paar karikaturen gemaakt uit faience in Sheffield, UK.

€80 - €120

Card image
Paul SERSTE (1910-2000) een collectie van 3 geglazuurde terracotta figuren

€100 - €200

Card image
Een collectie van 5 beelden gemaakt uit porselein en gemerkt Lladro

€200 - €300

Card image
Een collectie van 4 stuks porseleinen beeldjes, Royal Doulton, Schaubach, Capodimonte

€80 - €120

Card image
Een bord, twee tasjes en onderborden gemaakt uit Chinees porselein. 19de eeuw.

€50 - €100

Card image
Een collectie van 3 grote borden gemaakt uit faience in Delft, Nederland.

€100 - €200

Card image
Een collectie van 9 borden gemaakt uit faiece in Delft, Nederland en Nevers, Frankrijk.

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een uitzonderlijk grote schaal gemaakt voor Amphora met blauwe glazuur.

€300 - €500

Card image
Een collectie van 8 borden gemaakt uit faience met handgeschilderde bloemendecors en gemerkt 'Faience de l'Est'.

€50 - €100

Card image
Een figuur van pauwen met handgeschilderd decor en gemerkt Herend, Hongarije.

€50 - €100

Card image
Een figuur gemaakt uit porselein en gemerkt Lladro, Spanje.

€50 - €100

Card image
Een geglazuurd terracotta beeld van een luipaard, waarschijnlijk Italië.

€300 - €500

Card image
Een keramisch beeld van een zwarte panter. Gemaakt in Italië.

€300 - €500

Card image
Een keramisch beeld van een witte tijger, met zwarte strepen. Gemaakt in Italië.

€300 - €500

Card image
Een schaal gemaakt uit Chinees porselein met decor van een landschap.

€200 - €300

Card image
Een figuur van een Chinese wijze, gemaakt uit porselein en gemerkt Lladro.

€200 - €300

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een keramische vaas met rode glazuur en gemerkt Amphora

€200 - €300

Card image
Een collectie van 4 items gemaakt uit porselein, gemerkt Haviland, Limoges.

€50 - €100

Card image
Alfons NOSEDA (1885-1945) Een keramisch beeld 'Madonna met kind'

€50 - €100

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een keramisch wandsculptuur van spelende kinderen gemaakt voor Perignem.

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een paraplu staander gemaakt voor Amphora

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit porselein met handgeschilderd bloemendecor en gemerkt Herend, Hongarije.

€80 - €120

Card image
Een collectie items gemaakt uit geglazuurd porselein en gemerkt Limoges.

€100 - €200

Card image
Een paar vazen in empire stijl met geprint decor. Vieux Bruxelles, 19de eeuw.

€150 - €250

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem

€100 - €200

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een paraplu staander gemaakt uit geglazuurd keramiek, voor Perignem.

€200 - €300