Catalogus komende veiling

Op deze pagina vind je het huidige aanbod voor onze veilingen.

Woensdag 8 mei 2024 - 13u00
Kunst, antiek en design

Drouout - Invaluable - The Saleroom - Lot-Tissimo - LiveAuctioneers

68 resultaten

Veiling
Categoriëen
Varia

Lot 130 Henry VAN DE VELDE (1863-1957)
Lot 130 Henry VAN DE VELDE (1863-1957) 'Trein Coupé bank, 2de Klasse'. (L:105 x W:130 x H:195 cm)

Schattingsprijs:
€ 2.400 - 3.400

Lot 131 Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 132 Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 133 Toshiyuki KITA (1942)
Lot 133 Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 142 Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 143 Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 144 Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 145 Vier antieke
Lot 145 Vier antieke 'Rokersstoelen', gesculpteerd eik. Circa 1900. (L:55 x W:44 x H:80 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 146 Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl. (L:35 x W:80 x H:140 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 147 Een wit-gepatineerde
Lot 147 Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 148 Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 149 Een Japanse
Lot 149 Een Japanse 'Tansu' kleerkast, hout gemonteerd met metaal. (L:43 x W:111 x H:91 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 150 Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 151 Vijf bijzettafels of nachttafels. (L:27 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 152 Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 153 Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 154 Een antieke
Lot 154 Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 155 Een antieke bolpoottafel, eik, 19de eeuw. (L:76 x W:140 x H:78 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 156 Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 157 Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 158 Een antieke
Lot 158 Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 159 Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 160 Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 161 Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 162 Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 163 Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 164 Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 165 Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 166 Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 167 Een wapenkast/Coffre Fort, metaal gemonteerd met hout. Circa 1980. (L:34 x W:60 x H:139 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 168 Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw. (H:68 x D:62 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 169 Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

Lot 170 Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 171 Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 172 Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 173 Een antieke kist/koffer gemonteerd met smeedwerk, de Nederlanden, 17de eeuw. (L:57 x W:97 x H:56 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

68 resultaten

FAQ / Vaak gestelde vragen

Woensdag 8 mei 2024: kunst, antiek en design (13u00 CET)

Klik hier voor de catalogus.

De kijkdagen staan gepland van vrijdag 3  t.e.m. maandag 6 mei 2024, telkens van 10u00 tot en met 17u00. Adres: Beernemsteenweg 99, Wingene, België

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.