VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Een paar tafels gemaakt uit gescultpeerd en verguld hout in de vorm van een Blackamoor.

€300 - €500

Card image
Een commode met 5 lades, gemaakt in Engeland

€200 - €300

Card image
Een bijzettafel gemaakt uit hardhout en ingelegd met Chinese hardsteen

€80 - €120

Card image
Een wapenrek gemaakt uit smeedijzer en versierd met bloemen en takken.

€200 - €300