VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Een schaal in de vorm van een vogel, filigraan zilver. Gemerkt Silver, 170g.

ZILVERWERK

€150 - €250

Card image
Een warmhouder in de vorm van een haan gemaakt uit verzilverd metaal.

ZILVERWERK

€250 - €350

Card image
Een tazza met putti gemaakt uit zilver en gemerkt Duitsland en gemerkt 800. 248g.

ZILVERWERK

€200 - €300

Card image
Een rendier met slede gemaakt uit zilver en gemerkt.

ZILVERWERK

€150 - €250

Card image
Een paar fazanten gemaakt uit zilver.

ZILVERWERK

€200 - €300

Card image
Een koffie en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal

ZILVERWERK

€80 - €120

Card image
Een paar verzilverde vazen gemerkt Argto/1000. Gemaakt in Italië.

ZILVERWERK

€50 - €100

Card image
Een paar verzilverde kandelaars gemerkt Mappin Brothers en gemaakt in Engeland.

ZILVERWERK

€100 - €200

Card image
Een schaal gemaakt uit zilver en gemerkt Wolfers, A835.

ZILVERWERK

€300 - €500

Card image
Een koffie- en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal en gemerkt Wisekmann

ZILVERWERK

€100 - €200

Card image
Een verzilverd koffie en theeservies, staande op de originele serveerplateau en gemerkt Wiskemann.

ZILVERWERK

€100 - €200

Card image
Een koffie en theeservies gemaakt uit zilver en gemerkt 800 en Delheid Frères.

ZILVERWERK

€800 - €1.200

Card image
Een theepot gmaakt uit zilver en afgewerkt met ebbenhout, gemerkt William Hutton & Sons, Londen, 1881.

ZILVERWERK

€150 - €250

Card image
een collectie van 3 verzilverde champagne emmers, waarvan 1 is gemerkt Christofle.

ZILVERWERK

€50 - €100

Card image
Een uitzonderlijke ice-pail en twee potjes, gemaakt uit zilver, Frankrijk, eerste helft 19de eeuw.

ZILVERWERK

€500 - €1.000

Card image
Een 4 delig zilver koffie- en theeservies gemaakt uit zilver staande op een verzilverde plateau.

ZILVERWERK

€500 - €1.000