VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Een tafellamp met dodenmasker van Toetanchamon, gemaakt door Deknudt.

€150 - €250

Card image
Een tafellamp gemaakt uit brons met putti. Tweede helft 20ste eeuw.

€80 - €120

Card image
Een mid-centuryt tafellamp met keramische vogel en identieke vogel. Gemerkt 'Porcellane Artistiche Firenze'

€300 - €500

Card image
Georges MATHIAS (XX) Een paar tafellampen met afbeeldingen van uilen

€300 - €500

Card image
Een tafellamp gemaakt uit brons met een glazen lampkap

€80 - €120

Card image
Een lamp met hond en marmer ei, gemaakt uit onyx en brons, art deco stijl.

€80 - €120