VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Een Oosterse Thangka, met handgeschilderd decor op een ondergrond van zijde.

€100 - €200

Card image
Een paar cache-pots gemaakt uit Chinees porselein met decor van vogels en pioenrozen.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van naaldbomen en wijzen.

€100 - €200

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chines porselein en versierd met decor van de keizer en krijgers

€2.000 - €3.000

Card image
Een cache-pot gemaakt uit Chinees porselein met decor van hofdames

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van 100 Antiquiteiten.

€800 - €1.200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van hofdames en kalligrafie.

€500 - €1.000

Card image
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met Kanton decor

€200 - €300

Card image
Een dekselvaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met blauw-wit decor Dubbel Xi, symbolen van geluk

€200 - €300

Card image
Een grote figuur van een kip, gemaakt uit cloisonné brons. 20ste eeuw.

€150 - €250

Card image
Een beeld gemaakt uit gesculpteerd hardhout en gemaakt in Java.

€50 - €100

Card image
Een collectie van 3 beeldjes van wijzen en een theepot gemaakt uit Chinees porselein.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met bloemen en vogels.

€80 - €120

Card image
Een vaas gemaakt uit chinees porselein en versierd met hofdames en kinderen

€200 - €300

Card image
Een collectie van 8 items gemaakt uit brons met cloisonné decor.

€150 - €250

Card image
Een beeld van een waterbuffel, gescalpeerd uit roze kwarts en liggend op een houten basis.

€100 - €200

Card image
Een bord gemaakt uit gelakte cinnabar en gemaakt in China.

€100 - €200

Card image
Een paar decoratieve olifanten, gemaakt uit brons in Thailand.

€100 - €200

Card image
Een buddha gemaakt uit brons in Thailand. 20th century.

€80 - €120

Card image
Een grote cache-pot gemaakt uit Chinees porselein en versierd met een natuurzicht en feniksen

€200 - €300

Card image
Een bronzen Koro brule parfum, versierd met draken.

€100 - €200

Card image
Een verzilverde briefopener met Chinese figuur en draken.

€100 - €200

Card image
Een bronzen schaal met Oosterse mytische figuren.

€200 - €300

Card image
Een dekselvaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames in de tuin met een kind

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames en bomen

€200 - €300

Card image
Een dekselvaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met landschappen

€100 - €200

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames werkend in de tuin, kalligrafie.

€500 - €1.000

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein met decor van een krijger en student.

€0 - €0

Card image
Een groot bord gemaakt uit Japans porselein en versierd met blauw wit decor van lotusbloemen

€80 - €120

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames en kalligrafische teksten

€200 - €300

Card image
Een paar Oosterse cache pots gemaakt uit brons en versierd met vogels en bijen

€200 - €300

Card image
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.

€80 - €120

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames, kinderen en vleermuizen

€300 - €500

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein met decor van spelende kinderen. 19de/20ste eeuw.

€250 - €350

Card image
Een borstelpot 'Famille Verte' gemaakt uit Chinees porselein. 19de/20ste eeuw.

€500 - €1.000

Card image
Een collectie van 6 borden 'Famille Rose' gemaakt uit Chinees porselein.

€200 - €300

Card image
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en afgewerkt in Kanton stijl. 19de/20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Japans porselein, versierd met draken in Imari stijl.

€250 - €350

Card image
Een Tibetaanse ceremoniële schenkkan gemaakt uit verguld brons en afgewerkt met cloisonné

€1.500 - €2.500

Card image
Een schaal gemaakt uit Japans porselein en versierd met Kutani decor.

€300 - €500

Card image
Paar Thaise dansers in brons op een houten sokkel

€150 - €250

Card image
Een antieke houtsculptuur van Oosterse origine, waarschijnlijk Indië.

€500 - €1.000

Card image
Een grote Chinese scroll, waterverf op papier.

€250 - €350

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met hofdames en bloesems.

€300 - €500

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein gedecoreerd met hanen en rozen.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van een keizer en hofdames.

€300 - €500

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van hofdames.

€300 - €500

Card image
Een collectie van 5 porseleinen borden gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en met blauw wit decor, Dubbele XI symbolen van geluk

€100 - €200

Card image
Een grote collectie Chinees cloisonné bronzen items.

€150 - €250

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met pauwen.

€300 - €500

Card image
Een beeld van een dansende Shiva (Nataraja), gemaakt uit brons.

€80 - €120

Card image
Een bronzen buddha met verguld gezicht.

€80 - €120

Card image
Een bordje gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor.

€80 - €120

Card image
Een bord gemaakt uit Oosters porselein, gemerkt, 19de eeuw.

€0 - €0

Card image
Een collectie van 3 hofdames 'Blanc De Chine' gemaakt uit Chinees porselein.

€150 - €250

Card image
Een collectie van 2 'Blanc De Chine' beelden gemaakt uit Chinees porselein

€80 - €120

Card image
Een collectie van 3 Boeddha's, gemaakt uit brons.

€80 - €120

Card image
Een bronzen brûle parfum, op een houten basis. Gemerkt Xuande.

€80 - €120

Card image
Een set van 7 items gemaakt uit Chinees porselein, periode Republiek, 20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een paar Foo honden en kippen gemaakt uit Chinees porselein.

€80 - €120

Card image
Een paar borden gemaakt uit Chinees porselein in Kanton stijl. 19de eeuw.

€300 - €500

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees blauw-wit porselein met Dubbel Xi symbool van geluk.

€200 - €300

Card image
Een collectie van twee vazen gemaakt uit Chinees porselein met afbeeldingen van bloemen en wijzen.

€150 - €250

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met bloemen en hanen.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van Hofdames en spelende kinderen. 19de/20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een vaas met drakendecor gemaakt uit Chinees aardewerk, Nanking.

€200 - €300

Card image
Een collectie van 4 hoedensteunen en een kleine vaas gemaakt uit Chinees porselein.

€300 - €500

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein versierd met pauwen en kraanvogels.

€1.500 - €2.000

Card image
Een collectie van 2 paar Foo Dogs gemaakt uit Chinees porselein met witte en blauwe glazuur.

€80 - €120

Card image
Een collectie van 4 Foo honden en leeuwen.

€80 - €120

Card image
Een collectie van 2 imari borden en een paar vazen gemaakt uit Japans porselein

€80 - €120

Card image
een collectie van 2 paar Foo honden.

€50 - €100

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porsleien met decor van dames op een feniks en wijzen. 19de/20ste eeuw.

€800 - €1.200

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein met blauw wit decor, symbolen van geluk.

€160 - €200

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein in kanton stijl. 19de eeuw.

€150 - €250

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en gedecoreerd met rozen en vleermuizen. 19de eeuw.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van antiquiteiten en pauwen. 19de eeuw.

€500 - €1.000

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor van landschappen. 19de/20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met spelende kinderen en een kat. 19de/20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een set van 4 items gemaakt uit Chinees porselein. 2 schalen en 2 gemberpotten zonder deksel.

€100 - €200

Card image
Een porseleinen neksteun gemaakt uit China en versierd met blauw-wit decor van flora.

€80 - €120

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames. 20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein, met decor van landschap en kalligrafische teksten. 20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van krijgers. 19de/20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van rode Foo hond. 19de/20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor van bloemen. 19de/20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van vogels en rozen. 19de/20st eeuw.

€300 - €500

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein decor van wijzen. 19de/20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een dekselpot gemaakt uit Chinees porselein met decor van bloemen. Gemerkt Tongzhi, 20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een dekselvaas gemaakt uit Chinees porselein met dubbel decor. 19de/20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van hofdames

€400 - €600

Card image
Een paar met brons gemonteerde vazen gemaakt uit Chinees porslein. 19de/20ste eeuw.

€800 - €1.200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met pioenrozen en vogels. 19de/20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een hoedensteun gemaakt uit Chinees porselein en versierd met pioenrozen en vogels. 19de/20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een groot Japans Kutani bord met decor van vogels en bloemen. 19de/20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een paar Japanse Kutani vazen, gemonteerd met brons.

€100 - €200

Card image
Een paar Japanse kutani dekselvazen.

€300 - €500

Card image
Een Chinese koro met deksel, gemaakt uit jade op een staander.

€300 - €500

Card image
Een paar cache-pots gemaakt uit Chinees porselein, 20ste eeuw.

€150 - €250

Card image
Een paar grote baluster dekselvazen gemaakt uit Japans porselein.

€300 - €500

Card image
Een paar Nanking vazen, gemaakt uit Chinees porselein. 19de/20ste eeuw.

€150 - €250