VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Een tafel gemaakt uit wit gepatineerde rotan in de vorm van een bloem

€150 - €250

Card image
Een tafel gemaakt uit brons en versierd met putti, marmer en glas

€1.500 - €2.500

Card image
Een paar armstoelen gemaakt uit Lodewijk XVI stijl en afgewerkt met geborduurde bloemen.

€300 - €500

Card image
Een staande lamp in de vorm van een palmboom in de stijl van Maison Jansen

€3.000 - €5.000

Card image
Een collectie van 3 portefeuilles gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux.

MODE

€80 - €120

Card image
Een collectie van 3 damesportefeuilles gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux

MODE

€80 - €120

Card image
Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux

MODE

€80 - €120

Card image
Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux.

MODE

€100 - €200

Card image
Een handtas gemaakt uit wit leder en gemerkt Delvaux

MODE

€80 - €120

Card image

MODE

€0 - €0

Card image

MODE

€200 - €300

Card image
Een handtas gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux

MODE

€150 - €250

Card image
Een handtas gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux.

MODE

€100 - €200

Card image
Een handtas gemaakt uit groen leder en gemerkt Delvaux

MODE

€200 - €300

Card image
Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux, model Brilliant

MODE

€300 - €500

Card image
Een handtas gemaakt uit blauw leder en gemerkt Delvaux model Frimaire

MODE

€100 - €200

Card image

MODE

€100 - €200

Card image
Een handtas gemaakt uit rood leder en gemerkt Delvaux.

MODE

€200 - €300

Card image
Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux en met de originele spiegel.

MODE

€100 - €200

Card image
Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux, met originele spiegel.

MODE

€100 - €200

Card image
Een damesbureautje met secretaire afgewerkt met marquetterie inlegwerk

€200 - €300

Card image
Een geborduurde vaandel met afbeelding van 'Sacred Heart' of 'Heilig Hart'.

€200 - €300

Card image
Een antiek en geborduurd 'Antependium', gemaakt periode 1900.

€150 - €250

Card image
Een geweven wandtapijt met afbeelding van edellieden

TAPIJTEN

€100 - €200

Card image
Een missal stander gemaakt uit metaal en afgewerkt in neogotische stijl.

€80 - €120

Card image
VAN DER MEULEN (XIX - XX) 'Verrijzenis van Christus', olie op doek.

€250 - €350

Card image
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.

€3.000 - €4.000

Card image
José VERMEERSCH (1922-1997) een ingekaderde druk, gemerkt Hors Concours en gestempeld. 1996.

€80 - €120

Card image
Hans, Misera DANNEELS (1948) 'compositie' mixed media o paneel.

€150 - €250

Card image
Louis TIMMERMANS (1846-1910) 'Marine'. Oil on panel

€300 - €500

Card image
Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881)(attr.) Een schilderij van 2 schapen, olie op paneel.

€0 - €0

Card image
Een Oosterse Thangka, met handgeschilderd decor op een ondergrond van zijde.

€100 - €200

Card image
Henri PRIVAT-LIVEMONT (1861-1936) een collectie van 2 schilderijen 'Winter' en Herfst' bij de fabriek. Olie op pa

€150 - €250

Card image
Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Zonder Titel' een schilderij van 4 dames

€80 - €120

Card image
Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Bloemen' een schilderij olie op doek.

€80 - €120

Card image
Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Boerderijzicht' een schilderij olie op doek.

€100 - €200

Card image
Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Jeunesse à la Médaille' een schilderij olie op doek

€100 - €200

Card image
Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Meisje met de sinaasappel' een schilderij, olie op doek.

€200 - €300

Card image
Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'La Veuve' een schilderij van een moeder met haar kinderen, olie op doek.

€200 - €300

Card image
Leonor FINI (1907-1996) Een gekleurde litho van 7 katten, gemerkt Epreuve D'artiste.

€100 - €200

Card image
Een paar gravures 'Le premier et le deuxieme fête Flamande' het eerste en tweede Vlaamse Feest

€100 - €200

Card image
Jozef MEES (1898-1987) een abstract schilderij, 1956

€400 - €600

Card image
Een antieke crèmaillere gemaakt uit smeedijzer. 19de eeuw.

€80 - €120

Card image
Roger GOBRON (1899-1985) 'Stadszicht in Vitré, Frankrijk' olie op Steinbach papier.

€150 - €250

Card image
Een taxidermie opgezette Arabsiche Orix kop.

€300 - €500

Card image
Een taxidermie opgezette Kudu of Koedoe kop.

€300 - €500

Card image
Een taxidermie opgezette wildebeest Gnoe kop.

€300 - €500

Card image
Een collectie van 3 opgezette taxidermie springbokken en een blesbok.

€0 - €0

Card image
Alexandre TIELENS (1868-1959) 'Qartier Dansart 'Rue du pays de Liege' olie op paneel.

€100 - €200

Card image
E. MULLER (XVIII-XIX) 'Portret van een man'

€300 - €500

Card image
Geen handtekening gevonden, een paar schilderijen naar Gabriel Metsu (XVII), olie op doek, 19de eeuw.

€1.000 - €1.500

Card image
Geen handtekening gevonden, een schilderij 'De Waterval' geschilderd olie op paneel. 18de eeuw.

€800 - €1.200

Card image
Jef TUERENHOUT VAN (1926-2006) een litho gemerkt Epreuve D'artiste.

€0 - €0

Card image
Guillaume CORNEILLE (1922-2010) een litho gemerkt 15/50. Gemerkt door de artiest 1990.

€0 - €0

Card image
Salvador DALI (1904-1989) Een kleurenlitho 'Mannelijk Naakt' 143/285.

€0 - €0

Card image
Een verzegelde fles Porto Barros 1950, gebotteld in 1986.

WIJN

€150 - €250

Card image
Een paar cache-pots gemaakt uit Chinees porselein met decor van vogels en pioenrozen.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van naaldbomen en wijzen.

€100 - €200

Card image
Een kolompendule gemaakt uit hout gemonteerd met brons en afgewerkt met marquetterie inlegwerk

€80 - €120

Card image
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) tekening van een soldaat, potlood op papier, 1917.

€300 - €500

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chines porselein en versierd met decor van de keizer en krijgers

€2.000 - €3.000

Card image
Een cache-pot gemaakt uit Chinees porselein met decor van hofdames

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van 100 Antiquiteiten.

€800 - €1.200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van hofdames en kalligrafie.

€500 - €1.000

Card image
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met Kanton decor

€200 - €300

Card image
Een dekselvaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met blauw-wit decor Dubbel Xi, symbolen van geluk

€200 - €300

Card image
Een collectie van 9 flessen wijn

WIJN

€100 - €200

Card image
1 x Chateau Mouton Rothshild 1973 - Pablo Picasso & 2 x Chateau mouton Rothschild 1975 - Andy Warhol

WIJN

€200 - €300

Card image
Naar Antoine Louis BARYE, een gepatineerd beeld gemaakt uit kunstbrons van een Arabier te paard.

€0 - €0

Card image
Een antieke Cave-à-liqueur gemaakt hout ingelegd met koper en met glazen en karaffen.

€150 - €250

Card image
Fernand VANDERPLANCKE (1938) 'Vierspan' een abstract bronzen beeld van een koets met paarden

€200 - €300

Card image
'Winter' gemaakt uit Vlaams Aardewerk uit de serie 'Jaargetijden' gemaakt door Armand Maes in Torhout

€250 - €350

Card image
Een schaal in de vorm van een vogel, filigraan zilver. Gemerkt Silver, 170g.

ZILVERWERK

€150 - €250

Card image
Een warmhouder in de vorm van een haan gemaakt uit verzilverd metaal.

ZILVERWERK

€250 - €350

Card image
Een tazza met putti gemaakt uit zilver en gemerkt Duitsland en gemerkt 800. 248g.

ZILVERWERK

€200 - €300

Card image
Een rendier met slede gemaakt uit zilver en gemerkt.

ZILVERWERK

€150 - €250

Card image
Een paar fazanten gemaakt uit zilver.

ZILVERWERK

€200 - €300

Card image
Een asbak 'Deux Colombes' gemaakt uit kristal en gemerkt Lalique France.

GLASWERK

€50 - €100

Card image
Mathurin MOREAU (1822-1912) een collectie van 4 bronzen beelden 'De 4 seizoenen'

HIGHLIGHTS

€8.000 - €10.000

Card image
Eugene DE LA PLANCHE (XIX) een beeld van een herdershond gemaakt uit brons.

€300 - €500

Card image
Mathurin MOREAU (1822-1912) een beeld van een engel op een draaisokkel, gemaakt uit brons. 19de eeuw.

€2.000 - €3.000

Card image
FAGOTTO (XIX-XX) een beeld gemaakt uit terracotta van 2 leeuwinnen.

€100 - €200

Card image
Een schaal gemaakt uit geglazuurde faience en gemerkt Rouen.

€50 - €100

Card image
Jan VAN CANEGEM (1833-1901) 'Portret van een man', 19de eeuw.

€300 - €500

Card image
Een paar haardvuurbokken gemaakt uit brons en versierd met draken

€200 - €300

Card image
Een koffie en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal

ZILVERWERK

€80 - €120

Card image
Een grote figuur van een kip, gemaakt uit cloisonné brons. 20ste eeuw.

€150 - €250

Card image
Een beeld van een windhond gemaakt uit kunstbrons. Onleesbaar gesigneerd.

€50 - €100

Card image
Een paar houtsculpturen van handen.

€200 - €300

Card image
José VERMEERSCH (1922-1997) een beeldje van een gezeten figuur. 1983;

€500 - €1.000

Card image
Een paar tafels gemaakt uit gescultpeerd en verguld hout in de vorm van een Blackamoor.

€300 - €500

Card image
Een tafellamp met dodenmasker van Toetanchamon, gemaakt door Deknudt.

€150 - €250

Card image
Een beeld gemaakt uit gesculpteerd hardhout en gemaakt in Java.

€50 - €100

Card image
Een tafellamp gemaakt uit brons met putti. Tweede helft 20ste eeuw.

€80 - €120

Card image
Een paar verzilverde vazen gemerkt Argto/1000. Gemaakt in Italië.

ZILVERWERK

€50 - €100

Card image
Emmanual 'Emiel' LASKARIS ( ?-1995) een collectie van 2 beelden, gemerkt EL.

€80 - €120

Card image
Emmanual 'Emiel' LASKARIS ( ?-1995) Een collectie van 2 beelden gemaakt uit keramiek.

€50 - €100

Card image
Elie VAN DAMME & Rogier VANDEWEGHE (XX) een beeld gemaakt voor Amphora.

€100 - €200

Card image
Elie VAN DAMME & Rogier VANDEWEGHE (XX) een keramisch beeld gemaakt voor Amphora.

€150 - €250

Card image
Emmanual 'Emiel' LASKARIS ( ?-1995) Een grote sculptuur van moeder met kind.

€150 - €250

Card image
Een paar verzilverde kandelaars gemerkt Mappin Brothers en gemaakt in Engeland.

ZILVERWERK

€100 - €200

Card image
Een driedelige schouwganituur bestaande uit klok en kandelaars gemaakt uit brons.

€150 - €250

Card image
Een paar antieke kandelaars gemaakt uit brons. 19de eeuw.

€80 - €120

Card image
Een paar haardvuurbokken gemaakt uit brons en versierd met een figuratieve Vlaamse Leeuw

€150 - €250

Card image
Een paar bronzen haadvuurbokken versierd met ramskoppen en gezichten in Lodewijk XVI stij

€150 - €250

Card image
Een vaas gemaakt uit Vlaams Aardewerk in Bredene en versierd met vogels.

€200 - €300

Card image
Een inktstel gemaakt uit gesculpteerd hout in het Zwarte Woud. Eerste helft 20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een grote beker gemaakt uit smeedijzer, periode 1900.

€80 - €120

Card image
Een karaf en 6 gekleurde glazen gemaakt uit geslepen kristal, gemerkt Artisanat De Lorraine.

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Een collectie van 3 beeldjes van wijzen en een theepot gemaakt uit Chinees porselein.

€100 - €200

Card image
Een herenhorloge in een stalen kast en gemerkt Jaeger Le Coultre model Club.

€500 - €1.000

Card image
Een mid-centuryt tafellamp met keramische vogel en identieke vogel. Gemerkt 'Porcellane Artistiche Firenze'

€300 - €500

Card image
Georges MATHIAS (XX) Een paar tafellampen met afbeeldingen van uilen

€300 - €500

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met bloemen en vogels.

€80 - €120

Card image
Een vaas gemaakt uit chinees porselein en versierd met hofdames en kinderen

€200 - €300

Card image
Een vintage opgedroogde landschildpad.

€80 - €120

Card image
Een decoratieve vaas gemaakt uit faience en versierd met draken en reliefbloemen in de stijl van Massier

€100 - €200

Card image
Een collectie van 8 items gemaakt uit brons met cloisonné decor.

€150 - €250

Card image
Een beeld van een waterbuffel, gescalpeerd uit roze kwarts en liggend op een houten basis.

€100 - €200

Card image
Een bord gemaakt uit gelakte cinnabar en gemaakt in China.

€100 - €200

Card image
Een paar decoratieve olifanten, gemaakt uit brons in Thailand.

€100 - €200

Card image
Een buddha gemaakt uit brons in Thailand. 20th century.

€80 - €120

Card image
Een bronzen beeldje op een staander gemaakt uit palissander.

€50 - €100

Card image
Een antieke vergulde zilveren ring met erotische taferelen, gemerkt 925.

MODE

€150 - €250

Card image
Een hoorn in een staander en versierd met een engel

€150 - €250

Card image
Een tafelklok gemerkt Schmidt en gemaakt in Zwitserland

€80 - €120

Card image
Een paar handgeschilderde neogotische panelen versierd met engelen.

€250 - €350

Card image
Een grote cache-pot gemaakt uit Chinees porselein en versierd met een natuurzicht en feniksen

€200 - €300

Card image
Een schaal gemaakt uit zilver en gemerkt Wolfers, A835.

ZILVERWERK

€300 - €500

Card image
Een antieke kandelaar gemaakt uit gesculpteerd en verguld hout

€80 - €120

Card image
Een kruis gemaakt uit brons, gemaakt in Rusland, 19de eeuw.

€80 - €120

Card image
Een bronzen Koro brule parfum, versierd met draken.

€100 - €200

Card image
Een buste van een haan, gemaakt uit kristal en gemerkt Lalique France

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Een miniatuur schilderij naar 'Madonna della seggiola - Rafael' een geschilderde porselein plaquette

€100 - €200

Card image
Een miniatuur schilderij naar 'Madonna della seggiola - Rafael' een geschilderde porselein plaquette.

€80 - €120

Card image
Een beeld gemaakt uit kunstbrons in art deco, gemonteerd op een marmer sokkel

€150 - €250

Card image
Een vergulde neogotische kelk, gemaakt uit messing.

€80 - €120

Card image
Een verzilverde briefopener met Chinese figuur en draken.

€100 - €200

Card image
Een paar Art Nouveau siervazen, gemaakt uit metaal

€80 - €120

Card image
Een sculptuur gemaakt uit hout in neoklassieke stijl. 19de eeuw.

€150 - €250

Card image
Een bronzen schaal met Oosterse mytische figuren.

€200 - €300

Card image
Een schaal in Art Deco met druivenranken en blauw glas.

€80 - €120

Card image
Henryk II KOSSOWSKI (1855-1921) een paar figuren van Putti gemaakt uit kunstbrons

€100 - €200

Card image
Een figuur 'Danseres met slang' gemaakt uit verguld brons in art deco stijl en gemonteerd op een metalen sokkel

€150 - €250

Card image
Een Drostdy ware handgeschilderd bord gemerkt 'Inqikla 1007 NI' France Marot en gemaakt in Zuid-Afrika.

€30 - €50

Card image
Een collectie van 2 porseleinen items waarvan 1 gesigneerd "Limoges, Coquet" en 1 gesigneerd "Herend Hungary"

€50 - €100

Card image
Een collectie van 2 vazen gemaakt uit kristal waarvan 1 gesigneerd Kosta Boda, 1 Veronique Lutgen.

€50 - €100

Card image
Een figuur van een harlekijn gemaakt uit geglazuurd porselein in Spanje en gemerkt Lladro. 20ste eeuw.

€30 - €50

Card image
Een dekselvaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames in de tuin met een kind

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames en bomen

€200 - €300

Card image
Henri Emile Adrien TRODOUX (XIX) 'Diane' een bronzen beeld op marmer basis

€300 - €500

Card image
Joaquim ANGLES CAÑE (1859-c.1911) 'Idylle' een bronzen beeld van een jongen met een fluit en hond

€300 - €500

Card image
Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met bronzen kinderen.

€300 - €500

Card image
Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met verguld brons

€300 - €500

Card image
Een paar cassolettes gemaakt uit marmer en gemonteerd met bronzen ramskoppen.

€400 - €600

Card image
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met twee kandelaars.

€400 - €600

Card image
Een paar haardvuur bokken gemaakt uit verguld brons en versierd met putti in Lodewijk XV stijl

€400 - €600

Card image
Een tafellamp gemaakt uit brons met een glazen lampkap

€80 - €120

Card image
Egisto ROSSI (1824/25-1899) een paar bronzen Bacchus figuren.

€150 - €250

Card image
Alfons PROOST (1880-1957) 'Marine', houtskool op papier.

€100 - €200

Card image
Emile ROMMELAERE (1873-1961) 'De Commeeren' een schilderij, olie op doek.

€100 - €200

Card image
August COSTENOBLE (1894-1976) een bloemenstilleven, olie op doek.

€80 - €120

Card image
Een paar antieke kerkkandelaars gemaakt uit brons, waarvan 1 staat op leeuwenpootjes.

€80 - €120

Card image
Een seinpistool "Hebel", model 1894 and made by JGA. Een alarmpistool gemaakt in Duitsland.

€100 - €200

Card image
Een plaquette gemaakt uit geglazuurde terracotta voor de SP, de socialistische partij.

€50 - €100

Card image
Dominique "Catido" Dupont (XX) een beeld van een schilder gemaakt uit Grès.

€80 - €120

Card image
Een paar kandelaars gemaakt uit brons en gemerkt 'L'imperatrice Deugenie 1862'.

€100 - €200

Card image
Een bronzen beeld van een olifant en leeuw, staande op een marmer basis

€80 - €120

Card image
Een dekselvaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met landschappen

€100 - €200

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames werkend in de tuin, kalligrafie.

€500 - €1.000

Card image
Een lamp met hond en marmer ei, gemaakt uit onyx en brons, art deco stijl.

€80 - €120

Card image
Een keramische groep van een kind en konijn bij een grote mand, gemerkt Amphora, Oostenrijk.

€100 - €200

Card image
Jan KELLNER (1924-2005) een schaal gemaakt uit terracotta met geometrische glazuur.

€30 - €50

Card image
Een ingekaderde miniatuur van een man met kip, een dame en jachttrofeeën. Gemerkt Dupon. 19de eeuw.

€150 - €250

Card image
Een vaas gemaakt uit eik en waarschijnlijk gemaakt door Ann/Maurice Bonami

€100 - €200

Card image
Jan VAN ERP (1914-1989) Een schaal gemaakt uit keramiek met rode glazuur, periode 1960

€30 - €50

Card image
Een porseleinen groep van 2 honden en gemerkt Royal Dux.

€50 - €100

Card image
Victoria & Albert Museum Marie-Antoinette Clock caliber gemaakt door Franz Hermle.

€150 - €250

Card image
Giuseppe ARMANI (1935-2006) een paar beelden gemaakt uit Resine voor Capodimonte.

€100 - €200

Card image
Geen handtekening gevonden, 'Windmolen naast de rivier' een schilderij olie op doek.

€200 - €300

Card image
Een paar vazen gemaakt uit gelazuurde faience en gemerkt Amphora Austria.

€250 - €350

Card image
Een antieke houtscultptuur van een man met sporen originele polychromie.

€200 - €300

Card image
Een antieke houtscultptuur van Madonna met kind, staande op een serpent.

€200 - €300

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een grote schaal gemaakt uit geglazuurd keramiek voor Amphora

€150 - €250

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een paar vazen gemaakt uit geglazuurd keramiek en gemerkt Perignem.

€80 - €120

Card image
Léon-Louis LEDRU (1855-1926) Een bonbonnière gemaakt uit geëtst kirstal in art nouveau stijl 'La Danse de Flore'.

GLASWERK

€300 - €500

Card image
Een collectie van 3 groene vazen en een asbak gemaakt uit geslepen kirstal en gemerkt Val Saint Lambert.

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Tapio WIRKKALA (1915-1985) Een vaas gemaakt uit bicuit porselein en gemerkt Rosenthal 'Studio Line'

€100 - €200

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein met decor van een krijger en student.

€0 - €0

Card image
Monique MOL (1939) een keramische buste met hoed, gemerkt.

€200 - €300

Card image
Dirk STEPPE, 'Einde Relatie', olie op doek.

€500 - €1.000

Card image
Een lot van geslepen kristallen vazen. Gemaakt door Val Saint Lambert en Boheems glas

GLASWERK

€80 - €120

Card image
Een tafeklok gemaakt uit kunstbrons en onyx, en een Italiaanse klok gemaakt uit keramiek en messing.

€80 - €120

Card image
Een schouwklok gemaakt uit verguld brons met een dame en haar juwelenkist.

€200 - €300

Card image
Julius Robert HANNIG (1866-1931) 'The Foundry' een beeld gemaakt uit terracotta.

€80 - €120

Card image
Een figuur van tijger gemaakt uit glaspasta door Daum, France. Amber gekleurd.

€500 - €1.000

Card image
Een paar cassolettes in neoklassieke stijl, gemaakt uit brons en gemonteerd op marmer.

€300 - €500

Card image
Een bord gemaakt uit Faience en gemerkt Longwy, model 'Orient Express' door Philippe Para

€150 - €250

Card image
Een buste van een jongen gemaakt uit porselein en gemerkt 'D'après Houdon, F. KESSLER'. Gemaakt in Parijs, Frank

€50 - €100

Card image
Een vaas gemaakt uit porselein in empire stijl en soepkom op serveerschaal

€150 - €250

Card image
Een beeld van Franz Marschall te baard, klaar voor het gevecht.

€100 - €200

Card image
Een porseleinen groep van een koets getrokken door twee paarden met 3 figuren.

€150 - €250

Card image
Een keramisch bord met een visser, gemerkt Henriot Quimper

€80 - €120

Card image
Een koffie- en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal en gemerkt Wisekmann

ZILVERWERK

€100 - €200

Card image
Een collectie van 13 stuks glas en kristal, waarvan enkele gemerkt Val Saint Lambert.

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Een paar antieke cache pots met handgeschilderd decor en gemerkt Sèvres. Gemerkt AA, eind 18de eeuw.

€200 - €300

Card image
Een kandelaar met lange punt, waarschijnlijk 19de eeuw.

€0 - €0

Card image
Een buste van Voltaire gemaakt uit brons. 19de eeuw.

€100 - €200

Card image
Een groot bord gemaakt uit Japans porselein en versierd met blauw wit decor van lotusbloemen

€80 - €120

Card image
Een grote collectie blauw-witte 'Royal Copenhagen' Kerstmis sierborden, daterend tussen 1970-2000.

€100 - €200

Card image
Een collectie van 2 polsuuwerken. Een Chronographe Suisse met 18 karaats gouden kast en een Pontiac Memodate in een stalen kast.

€250 - €350

Card image
Een verzilverd koffie en theeservies, staande op de originele serveerplateau en gemerkt Wiskemann.

ZILVERWERK

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames en kalligrafische teksten

€200 - €300

Card image
Een grote driedelige schouwgarnituur gemaakt uit marmer gemonteerd met verguld brons, met beeld gemaakt uit kunstbrons

€500 - €1.000

Card image
Irénée DURIEZ (1950) een bronzen beeld van een jongen. gemerkt 5/6.

€80 - €120

Card image
Een paar Oosterse cache pots gemaakt uit brons en versierd met vogels en bijen

€200 - €300

Card image
Een kartel klok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk

€300 - €500

Card image
Een paar vazen gemaakt uit geglazuurde faience en versierd met bloemen en figuren.

€100 - €200

Card image
Frits VAN DER STRAETEN (XIX-XX) Buste van een jongedame, gemaakt uit biscuit porselein

€100 - €200

Card image
Een vintage tafeklok gemerkt Junghans en gemaakt in Duitsland.

€80 - €120

Card image
Een paar olielampen gemaakt uit glass en gemonteerd met brons.

€100 - €200

Card image
Een paar casolettes gemaakt uit marmer en versierd met bronzen draken. 19de eeuw.

€300 - €500

Card image
Een schouwklok gemaakt uit albast en versierd met een leeuw in neoklassieke stijl.

€300 - €500

Card image
Een pendule tafelklok gemaakt uit verguld brons in empire stijl

€400 - €600

Card image
Een paar vazen in Sèvrs stijl met handgeschilderd bloemendecor en gemonteerd met brons. Gemerkt Limoges

€200 - €300

Card image
Een paar vazen in de stijl van Sèvres, met handgeschilderd bloemendecor

€200 - €300

Card image
Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit porselein gemonteerd met brons gemaakt in de stijl van Sèvres

€400 - €600

Card image
Een driedelige schouwgarnituur met bronzen klok en kandelaars, versierd met putti en handgeschilderde porseleinen plaquettes.

€1.500 - €2.500

Card image
Een beeld van twee paarden gemonteerd op een marmer sokkel. Niet gemerkt.

€400 - €600

Card image
Een ormolu vergulde tafelklok op een houten basis, met bronzen beeld van een dame met bloemen. 19de eeuw.

€150 - €250

Card image
Een kolompendule met marquetery inlegwek in Napoleon 3 stijl.

€100 - €200

Card image
een bloemenschilderij, olie op doek, en gesigneerd 'Flore Vindevogel Geleedts' (attr.)

€80 - €120

Card image
Een schilderij van een bloemenvaas, in de stijl van Vincent Van Gogh. Olie op doek.

€50 - €100

Card image
Een koffie en theeservies gemaakt uit zilver en gemerkt 800 en Delheid Frères.

ZILVERWERK

€800 - €1.200

Card image
Een collectie van 3 flessen Pavillon Rouge du Château Margaux 1999

WIJN

€200 - €300

Card image
Een collectie van 3 flessen château Palmer 1981 (2) 1961 (1)

WIJN

€500 - €1.000

Card image
Miguel BERROCAL (1933-2006) Mini Maria (1968/1969)

€400 - €600

Card image
Een antieke houtsculptuur van Madonna met kind. Eerste helft 18de eeuw.

€150 - €250

Card image
Een collectie van 3 vazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert.

GLASWERK

€80 - €120

Card image
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hanen en bloemen.

€80 - €120

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames, kinderen en vleermuizen

€300 - €500

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein met decor van spelende kinderen. 19de/20ste eeuw.

€250 - €350

Card image
Jef LAMBEAUX (1852-1908) Een buste gemaakt uit gips

€100 - €200

Card image
Emile ROMMELAERE (1873-1961) 'Naakt' een schilderij, olie op doek. 1895.

€200 - €300

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Léon GOOSSENS (XX) een keramische vaas met witte glazuur. Niet gemerkt.

€100 - €200

Card image
Oswald TIEBERGHIEN (1936)(attr.) Een vaas gemaakt uit rood en zwart geglazuurde keramiek

€150 - €200

Card image
Charles Emile PINSON (1906-1963) een mid-century keramische tegeltableau

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een collectie van 2 muurplaquettes met rode en oranje glazuur voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Een mid-century keramische vaas met rode glazuur en gemerkt EL voor Emiel Laskaris.

€200 - €300

Card image
Een collectie naalden voor pick-ups platendraaiers LP. Gemaakt periode 1960

€80 - €120

Card image
Salvatore MELANI (1902-1934) Een beeld van 2 windhonden gemaakt uit brons in art deco.

€300 - €500

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een vaas gemaakt uit keramiek en gemerkt Perignem.

€100 - €200

Card image
Een keramisch Karveel zeilschip gemaakt uit faience in art deco stijl en gemerkt C. Declercq.

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een collectie van 2 borden met oranje en rode galzuur, gemaakt voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Charles Emile PINSON (1906-1963) een keramisch bord gedecoreerd met vogels. Periode 1960.

€200 - €300

Card image
Een commode met 5 lades, gemaakt in Engeland

€200 - €300

Card image
Een theepot gmaakt uit zilver en afgewerkt met ebbenhout, gemerkt William Hutton & Sons, Londen, 1881.

ZILVERWERK

€150 - €250

Card image
Een borstelpot 'Famille Verte' gemaakt uit Chinees porselein. 19de/20ste eeuw.

€500 - €1.000

Card image
Een collectie van 6 borden 'Famille Rose' gemaakt uit Chinees porselein.

€200 - €300

Card image
Een wereldbol gemaakt uit glas op een marmer voet en gemaakt in Frankrijk.

€80 - €120

Card image
Alfons BLOMME (1889-1979) 'De kerk' een schilderij olie op paneel.

€150 - €250

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) uitzonderlijke grote cache pot. 40 cm diameter.

HIGHLIGHTS

€800 - €1.200

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een keramische bloementuil, gemaakt door Perignem.

€80 - €120

Card image
Een paar wijnkoelers, gemaakt om in te werken in een muur. Waarschijnlijk gemaakt door Perignem, niet getekend.

€50 - €100

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een paar asbakken, gemerkt Perignem.

€30 - €50

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een 'soliflore' vaas met uitzonderlijke oker glazuur, gemerkt perignem.

€150 - €250

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een abstracte kandelaar voor 2 kaarsen, gemerkt Perignem.

€80 - €120

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een schaaltje met handvaten en rode glazuur, gemerkt Perignem.

€50 - €100

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een vaas met groene glazuur, gemerkt Perignem

€150 - €250

Card image
Een Mid-century siervaas met oranje glazuur in de stijl van Amphora, Perignem.

€50 - €100

Card image
Een abstracte glassculptuur, gemaakt door Daum in Frankrijk.

GLASWERK

€50 - €100

Card image
Een schaal gemaakt uit glas beschilderd met bloemen in art nouveau stijl. rond 1900.

GLASWERK

€50 - €100

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een stel van 2 koffietassen met onderbord en 4 kommen, gemerkt Perignem.

€30 - €50

Card image
Een keramisch figuur van een beer met fiets, goud en witte glazuur. Periode 1970.

€80 - €120

Card image
Een kleine klomp van een klompenfabriek in Brugge, Hoogstraat.

€150 - €250

Card image
Een grote klomp uit een klompenfabriek te Brugge, Hoogstraat.

€200 - €300

Card image
Een geglazuurde terracotta wapenschild 'De Leeuw van Brugge', gemerkt Karel.

€30 - €50

Card image
Paul BEAT (1874-1945) en Robert BEAT (1903-1990) een schilderij van een spinster, olie op doek. 1935

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een siervaas met rode glazuur, gemerkt Amphora

€300 - €500

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een beeld van een hert, gemaakt voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een vaas gemaakt uit keramiek met verscheidene glazuren, gemerkt Perignem.

€150 - €250

Card image
Tommaso BARBI (XX) Een keramisch beeld van een witte cobra.

€50 - €100

Card image
Een keramische schaal, gemonteerd met brons in Lodewijks XV stijl, 19de eeuw.

€80 - €120

Card image
August 'Gust' MICHIELS (1922 - 2003) een keramische zeemeermin met blauwgrijze glazuur.

€50 - €100

Card image
Jan NOLF (1931-1999) Een collectie van 2 schalen met rode glazuur, waarvan 1 gemerkt.

€50 - €100

Card image
Jan KELLNER (1923-2005) een keramisch bord versierd met vogels en gemaakt in Brugge.

€30 - €50

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een zeemeermin met rode en groene glazuur, voor Amphora.

€50 - €100

Card image
Een keramische zeemeermin met antraciet metallic glazuur, voor Perignem.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'De Reiefeesten Brugge', 1974. Gemerkt Amphora.

€30 - €50

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'La Brugeoise et Nivelles' voor Amphora 1963.

€50 - €100

Card image
Een schaal gemaakt uit glas en gemerkt Schott, Zwiesel.

GLASWERK

€30 - €50

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een keramische uil, gemaakt voor Amphora.

€100 - €200

Card image
Een collectie van 2 keramische borden met decoratief decor en gemerkt 'Arabia Finland'.

€30 - €50

Card image
Een vaas gemaakt uit keramiek en versierd met paarden, waarschijnlijk Ceramano, Duitsland.

€50 - €100

Card image
Een keramische lampvoet met rode glazuur, in de stijl van Kaiser, waarschijnlijk gemaakt door Scheurich in Duitsland.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een zittend meisje, gemaakt voor Amphora.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een keramisch sculptuur, piece unique voor Amphora.

€150 - €250

Card image
Hugo De Putter & Victoria Blansaer - Hugria, een vaas met grijze glazuur.

€80 - €120

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een keramische zeemeermin, voor Perignem.

€80 - €120

Card image
Léon GOOSSENS (XX) Een collectie van 3 tegels met rode glazuur.

€50 - €100

Card image
Een keramische amphora vaas en versierd met reigers. Gemerkt A. Dubois. Gemaakt in België.

€50 - €100

Card image
Roger BRACKE (1913-1993) een vergulde buste gemaakt uit plaaster.

€150 - €250

Card image
Een grote vaas gemaakt uit Chinees porselein en afgewerkt in Kanton stijl. 19de/20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Japans porselein, versierd met draken in Imari stijl.

€250 - €350

Card image
Een historisch schilderij 'Hof Ter Groenen Walle' in Gent, oil on canvas, 1916.

€300 - €500

Card image
MOKE (1950-2001) 'Het gevecht' olie op doek. 1986

€500 - €1.000

Card image
Een bijzettafel gemaakt uit hardhout en ingelegd met Chinese hardsteen

€80 - €120

Card image
Een Tibetaanse ceremoniële schenkkan gemaakt uit verguld brons en afgewerkt met cloisonné

€1.500 - €2.500

Card image
Een schaal gemaakt uit Japans porselein en versierd met Kutani decor.

€300 - €500

Card image
Rik WOUTERS (1882-1916) 'Rayon de soleil' een plaquette van Nel gemaakt uit brons.

€300 - €500

Card image
Paar Thaise dansers in brons op een houten sokkel

€150 - €250

Card image
Een triptiek schilderij met handgeschilderde email plaquettes in een Lodewijk XV stijl kader.

€800 - €1.200

Card image
Een antieke houtsculptuur van Oosterse origine, waarschijnlijk Indië.

€500 - €1.000

Card image
Een paar karikaturen gemaakt uit faience in Sheffield, UK.

€80 - €120

Card image
Een grote Chinese scroll, waterverf op papier.

€250 - €350

Card image
Karl TRUMPF (1891-1959) 'Dressage' , een bronzen beeld van een paard. 1917

€1.000 - €1.500

Card image
Odile KINART (1945)

€1.000 - €1.500

Card image
Odile KINART (1945)

€500 - €1.000

Card image
Odile KINART (1945)

€1.000 - €1.500

Card image
Een neogotische kerkkandelaar gemaakt uit messing met 7 kaarsenhouders. Eerste helft 20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een schaal versierd met cloisonné brons and a hand-painted porcelain plaque. Waarschijnlijk Sèvres, 19de eeuw.

€300 - €500

Card image
Een juwelendoos in de stijl van een 17de eeuws Antwerps kunstkabinet.

€300 - €500

Card image
Een uitzonderlijke Cave-à-liqueur met geslepen glas, verzilverde elementen. 19de eeuw.

€800 - €1.200

Card image
Een antiek, verguld haardstel in Lodewijk XV stijl met schenkkannen.

€300 - €500

Card image
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) een verguld beeld gemaakt uit brons 'Dame met mand'

€300 - €500

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met hofdames en bloesems.

€300 - €500

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein gedecoreerd met hanen en rozen.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van een keizer en hofdames.

€300 - €500

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van hofdames.

€300 - €500

Card image
Paul SERSTE (1910-2000) een collectie van 3 geglazuurde terracotta figuren

€100 - €200

Card image
Een collectie van 5 beelden gemaakt uit porselein en gemerkt Lladro

€200 - €300

Card image
Een collectie van 4 stuks porseleinen beeldjes, Royal Doulton, Schaubach, Capodimonte

€80 - €120

Card image
Een bord, twee tasjes en onderborden gemaakt uit Chinees porselein. 19de eeuw.

€50 - €100

Card image
Een paar vergulde Conquistadores beelden gemaakt uit verguld brons en staande op een witte marmer basis

€300 - €500

Card image
Een collectie van 3 grote borden gemaakt uit faience in Delft, Nederland.

€100 - €200

Card image
Een collectie van 9 borden gemaakt uit faiece in Delft, Nederland en Nevers, Frankrijk.

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een uitzonderlijk grote schaal gemaakt voor Amphora met blauwe glazuur.

€300 - €500

Card image
Een collectie van 5 porseleinen borden gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en met blauw wit decor, Dubbele XI symbolen van geluk

€100 - €200

Card image
Een collectie van 8 borden gemaakt uit faience met handgeschilderde bloemendecors en gemerkt 'Faience de l'Est'.

€50 - €100

Card image
Een wapenrek gemaakt uit smeedijzer en versierd met bloemen en takken.

€200 - €300

Card image
Een figuur van pauwen met handgeschilderd decor en gemerkt Herend, Hongarije.

€50 - €100

Card image
Een grote collectie Chinees cloisonné bronzen items.

€150 - €250

Card image
Een figuur gemaakt uit porselein en gemerkt Lladro, Spanje.

€50 - €100

Card image
Een collectie van 2 apotheker's weegschalen in een doos.

€80 - €120

Card image
Een grote vaas en schaal gemaakt uit Kristal, met rode kleur. Gemaakt in de Bohemen, 20ste eeuw.

GLASWERK

€50 - €100

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met pauwen.

€300 - €500

Card image
Een geglazuurd terracotta beeld van een luipaard, waarschijnlijk Italië.

€300 - €500

Card image
Een keramisch beeld van een zwarte panter. Gemaakt in Italië.

€300 - €500

Card image
Een beeld van een dansende Shiva (Nataraja), gemaakt uit brons.

€80 - €120

Card image
Een bronzen buddha met verguld gezicht.

€80 - €120

Card image
Een bordje gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor.

€80 - €120

Card image
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars. Gemaakt uit brons

€250 - €350

Card image
Een bord gemaakt uit Oosters porselein, gemerkt, 19de eeuw.

€0 - €0

Card image
Een collectie van 2 mid-century ijsemmers in de vorm van een ananas.

€150 - €250

Card image
Een paar bronzen muurdecoraties. 19de eeuw.

€100 - €150

Card image
Een collectie van 3 hofdames 'Blanc De Chine' gemaakt uit Chinees porselein.

€150 - €250

Card image
Een collectie van 2 'Blanc De Chine' beelden gemaakt uit Chinees porselein

€80 - €120

Card image
Emile Louis PICAULT (1833-1915) Een bronzen tazza 'Hector kleineert Paris en Helena van Troie.

€300 - €500

Card image
Een paar verzilverde kandelaars in Lodewijk XVI stijl.

€150 - €250

Card image
Louis A. DELETREZ (1841-1892) een bronzen buste van Aristide Guilbert. 1866.

€150 - €250

Card image
Een collectie van 3 Boeddha's, gemaakt uit brons.

€80 - €120

Card image
Een bronzen brûle parfum, op een houten basis. Gemerkt Xuande.

€80 - €120

Card image
Émile GALLÉ (1846-1904) Een pâte de verre siervaas gemerkt Gallé.

GLASWERK

€300 - €500

Card image
Een set van 7 items gemaakt uit Chinees porselein, periode Republiek, 20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een paar Foo honden en kippen gemaakt uit Chinees porselein.

€80 - €120

Card image
Een buste van een meisje, gemaakt uit brons en gemerkt Compagnie des bronzes, Bruxelles.

€150 - €250

Card image
Irénée ROCHARD (1906-1984) Een beeld van een fazant.

€150 - €250

Card image
Een bronzen beeld van Diana van Gabii en gemerkt Gauthier & Cie. 19de eeuw.

€400 - €600

Card image
Een paar borden gemaakt uit Chinees porselein in Kanton stijl. 19de eeuw.

€300 - €500

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees blauw-wit porselein met Dubbel Xi symbool van geluk.

€200 - €300

Card image
Een collectie van twee vazen gemaakt uit Chinees porselein met afbeeldingen van bloemen en wijzen.

€150 - €250

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met bloemen en hanen.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van Hofdames en spelende kinderen. 19de/20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een vaas met drakendecor gemaakt uit Chinees aardewerk, Nanking.

€200 - €300

Card image
Een collectie van 3 groepen Sitzendorf porselein met kinderen.

€80 - €120

Card image
Een grote kristallen vaas model Jupiter ' La Danse de Flore' en gemerkt Val Saint Lambert..

GLASWERK

€400 - €600

Card image
Een collectie van 4 hoedensteunen en een kleine vaas gemaakt uit Chinees porselein.

€300 - €500

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein versierd met pauwen en kraanvogels.

€1.500 - €2.000

Card image
een collectie van 3 verzilverde champagne emmers, waarvan 1 is gemerkt Christofle.

ZILVERWERK

€50 - €100

Card image
Een keramisch beeld van een witte tijger, met zwarte strepen. Gemaakt in Italië.

€300 - €500

Card image
Een collectie van 2 zonnespiegels gemaakt uit resine.

€100 - €200

Card image
Een collectie van 2 paar Foo Dogs gemaakt uit Chinees porselein met witte en blauwe glazuur.

€80 - €120

Card image
Een collectie van 4 Foo honden en leeuwen.

€80 - €120

Card image
Léopold HARZE (1831-1893) Een bronzen plaquette met silhouet. 19de eeuw.

€80 - €120

Card image
Een groen gepatineerde lamp in industrieële stijl.

€150 - €250

Card image
Een collectie van 2 imari borden en een paar vazen gemaakt uit Japans porselein

€80 - €120

Card image
een collectie van 2 paar Foo honden.

€50 - €100

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porsleien met decor van dames op een feniks en wijzen. 19de/20ste eeuw.

€800 - €1.200

Card image
Een geborduurd wandtapijt met afbeelding van middeleeuwse scène

€150 - €250

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein met blauw wit decor, symbolen van geluk.

€160 - €200

Card image
Een set van 2 wereldbollen gemerkt G. Thomas en Columubs Erdglobus.

€150 - €250

Card image
Een Oosterse houten en gesculpteerde Buddha.

€50 - €100

Card image
Auguste RODIN (1840-1917) 'Suzon', een bronzen buste. Tweede helft 20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Léopold HARZE (1831-1893) Buste van een meisje. Gemaakt in Brussel.

€200 - €300

Card image
Een afbeelding van een Satyr of Sater, gemaakt uit brons en gemonteerd op een zwart marmer sokkel.

€150 - €250

Card image
Een zittende hond gemaakt uit brons en gemonteerd op een marmer sokkel. Gemerkt 'Compagnie des bronzes de Bruxelles'.

€100 - €200

Card image
Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein in kanton stijl. 19de eeuw.

€150 - €250

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en gedecoreerd met rozen en vleermuizen. 19de eeuw.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van antiquiteiten en pauwen. 19de eeuw.

€500 - €1.000

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor van landschappen. 19de/20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met spelende kinderen en een kat. 19de/20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een houtsculptuur van Heilige Rumoldus van Mechelen.

€80 - €120

Card image
Een set van 4 items gemaakt uit Chinees porselein. 2 schalen en 2 gemberpotten zonder deksel.

€100 - €200

Card image
Een bronzen schaal met afbeelding van Satyrkind, in de stijl van Clodion. 19de eeuw.

€100 - €200

Card image
Een houtsculptuur van een dame met haan, Zwarte Woud.

€50 - €100

Card image
Een schaal gemaakt uit Chinees porselein met decor van een landschap.

€200 - €300

Card image
Een porseleinen neksteun gemaakt uit China en versierd met blauw-wit decor van flora.

€80 - €120

Card image
Een figuur van een Chinese wijze, gemaakt uit porselein en gemerkt Lladro.

€200 - €300

Card image
Een mid-century ijsemmer in de vorm van een ananas.

€50 - €100

Card image
Een collectie van 2 enkelzijdige speculaasplanken.

€100 - €200

Card image
Een speculaasplank gemaakt uit gesculpteerd hout, met decor aan beide zijden.

€100 - €200

Card image
Een tafelklok gemaakt uit brons en versierd met cloisonné en een handgeschilderde email plaquette.

€200 - €300

Card image
Een vergulde bestek in een doos gemaakt door Solingen in Duitsland. Inox 18/10 verguld met 23 karaats goud. 70 stuks.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een keramische vaas met rode glazuur en gemerkt Amphora

€200 - €300

Card image
Een email reclame bord Cristal Monopole Aarschot.

€150 - €250

Card image
Een collectie van 2 email platen 'Michelin Pneus Tracteurs' en Bibendum, De Michelin Mascotte.

€600 - €700

Card image
Een driedelige schouwgarnituur met klok gemaakt porselein en gemerkt Sèvres met handgeschilderd decor

€200 - €300

Card image
Een groot Goebel Hummel beeldje van een kind, gemerkt nummer 84/5.

€200 - €300

Card image
Charles ANFRIE (1833-1905) 'Quand On Voudra' een bronzen beeld van een soldaat met wimpel.

€200 - €300

Card image
Een houtsculptuur in eik van Madonna met kind. Periode 1900.

€80 - €120

Card image
Een mid-century ice-pail in de vorm van een uil en gemerkt Fredootherm. Gemaakt in Duitsland.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met een blauw-wit tuinzicht.

€80 - €120

Card image
Een groot email bord: 'Star Pils Excelsior'

€150 - €250

Card image
Een groot email bord 'Star Pils Excelsior'

€150 - €250

Card image
Léon DANCHIN (1887-1938) een collectie van twee lithografieën.

€80 - €120

Card image
Jan DE LEE (1932-2000) Portret van een garnaalvisser, olie op doek. 1981

€100 - €200

Card image
Een collectie van 4 items gemaakt uit porselein, gemerkt Haviland, Limoges.

€50 - €100

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames. 20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein, met decor van landschap en kalligrafische teksten. 20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een mid-century olifant gemaakt uit gevouwen leder en gemerkt DERU, Germany.

€100 - €200

Card image
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van krijgers. 19de/20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van rode Foo hond. 19de/20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor van bloemen. 19de/20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van vogels en rozen. 19de/20st eeuw.

€300 - €500

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein decor van wijzen. 19de/20ste eeuw.

€300 - €500

Card image
Een dekselpot gemaakt uit Chinees porselein met decor van bloemen. Gemerkt Tongzhi, 20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een dekselvaas gemaakt uit Chinees porselein met dubbel decor. 19de/20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van hofdames

€400 - €600

Card image
Een collectie van 6 gekleurde Val Saint Lambert glazen, model Gevaert.

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Een vergulde empire pendule met putti en duiven. Eerste helft 19de eeuw.

€300 - €500

Card image
Alfons NOSEDA (1885-1945) Een keramisch beeld 'Madonna met kind'

€50 - €100

Card image
Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit brons. 20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een vuurvergulde pendule versierd met putti en staande onder een globe. 19de eeuw.

€300 - €500

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een keramisch wandsculptuur van spelende kinderen gemaakt voor Perignem.

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een paraplu staander gemaakt voor Amphora

€200 - €300

Card image
Een paar met brons gemonteerde vazen gemaakt uit Chinees porslein. 19de/20ste eeuw.

€800 - €1.200

Card image
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met pioenrozen en vogels. 19de/20ste eeuw.

€200 - €300

Card image
Een hoedensteun gemaakt uit Chinees porselein en versierd met pioenrozen en vogels. 19de/20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Rob DE LANGE (XX-XXI) 'Communie in het dorp' a painting, oil on canvas. 1975.

€80 - €120

Card image
Rob DE LANGE (XX-XXI) 'Bonkig gedoe' een schilderij met boerderij en vee, olie op doek.

€100 - €200

Card image
Een vaas gemaakt uit porselein met handgeschilderd bloemendecor en gemerkt Herend, Hongarije.

€80 - €120

Card image
Een collectie items gemaakt uit geglazuurd porselein en gemerkt Limoges.

€100 - €200

Card image
Een groot beeld van een Afrikaanse dame gemaakt uit gesculpteerd hout.

€100 - €200

Card image
Een collectie van 4 stuks geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert

GLASWERK

€100 - €200

Card image
Een beeld gemaakt uit steen met sporen van de originele polychromie. Waarschijnlijk 17de eeuw.

HIGHLIGHTS

€1.000 - €2.000

Card image
Een groot Japans Kutani bord met decor van vogels en bloemen. 19de/20ste eeuw.

€100 - €200

Card image
Een paar kandelaars gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in empire stijl.

€200 - €300

Card image
Een paar Japanse Kutani vazen, gemonteerd met brons.

€100 - €200

Card image
Een paar Japanse kutani dekselvazen.

€300 - €500

Card image
Een Chinese koro met deksel, gemaakt uit jade op een staander.

€300 - €500

Card image
Een uitzonderlijke ice-pail en twee potjes, gemaakt uit zilver, Frankrijk, eerste helft 19de eeuw.

ZILVERWERK

€500 - €1.000

Card image
Auguste MOREAU (1834-1917) een bronzen beeld van twee kinderen, 20ste eeuw.

HIGHLIGHTS

€200 - €300

Card image
Een 4 delig zilver koffie- en theeservies gemaakt uit zilver staande op een verzilverde plateau.

ZILVERWERK

€500 - €1.000

Card image
Alfred Jean FORETAY (1861-1944) 'Taquinerie' een bonzen figuur van een dame met haar kat.

€300 - €500

Card image
Een paar cache-pots gemaakt uit Chinees porselein, 20ste eeuw.

€150 - €250

Card image
Een paar grote baluster dekselvazen gemaakt uit Japans porselein.

€300 - €500

Card image
Een paar met brons gemonteerde marmer cassolettes en kandelaars.

€200 - €300

Card image
Een paar kandelaars gemaakt uit zilver en gemerkt DJS, D J Silver Repairs, 1966

€200 - €300

Card image
Een antieke houtsculptuur van een evangelist, 17de eeuw.

HIGHLIGHTS

€300 - €500

Card image
Een paar vazen in empire stijl met geprint decor. Vieux Bruxelles, 19de eeuw.

€150 - €250

Card image
Een paar Nanking vazen, gemaakt uit Chinees porselein. 19de/20ste eeuw.

€150 - €250

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem

€100 - €200

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een paraplu staander gemaakt uit geglazuurd keramiek, voor Perignem.

€200 - €300

Card image
Jeff KOONS (1955) Een ingekaderde foto gehandtekend met viltstift.

€200 - €300

Card image
Hannes D'HAESE (1965) 'I'm not old, I'm Vintage'

€100 - €200

Card image
Hannes D'HAESE (1965) & Chanel GALDINI 'Everyday I'm falling in love with you again'

€100 - €200

Card image
Hannes D'HAESE (1965) & Chanel GALDINI 'I Love You'

€100 - €200

Card image
Hannes D'HAESE (1965)& Chanel GALDINI een beeld van een lieveheersbeestje

€100 - €200

Card image
Hannes D'HAESE (1965) Witte bulldog

€100 - €200

Card image
Hannes D'HAESE (1965) & Chanel GALDINI, een beeld van een kat.

€100 - €200

Card image
Herman BROOD (1946-2001) 8-051

€100 - €200

Card image
Herman BROOD (1946-2001) Elvis, getekend 5-028

€100 - €200

Card image
KAMAGURKA (1956) 'Ijsblok', pen op papier.

€100 - €200

Card image
KAMAGURKA (1956) 'Cafébezoek', pen op papier.

€100 - €200

Card image
KAMAGURKA (1956) 'Choco o lait', pen op papier.