Welkom bij Flanders Auctions

Sinds 1999 is Flanders Auctions een vertrouwde thuishaven voor de aankoop en verkoop van hedendaagse, moderne en antieke kunst.
Heb je zaken te te koop, wens je te bieden op één van je favoriete stukken of heb je vragen? Neem gerust contact op voor meer informatie.

Veiling van 11 en 12 september 2024

Gabriel ARGY-ROUSSEAU (1885-1963) 'Leeuwen'
Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'
Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'
Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

De snelste weg naar je favorieten

Een greep uit ons aanbod...

Een Greep Uit Ons Aanbod
Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'
Een Greep Uit Ons Aanbod
Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.
Een Greep Uit Ons Aanbod
Christofle Talisman, 'Laque De Chine' een 112-delig bestek.
Een Greep Uit Ons Aanbod
Pia MANU (XX) 'Salontafel'

Wil je onze nieuwe catalogus als eerste te zien krijgen?

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions als eerste, rechtstreeks in je mailbox