Welkom bij Flanders Auctions

Flanders Auctions, uw veilinghuis voor de aankoop en verkoop van hedendaagse, moderne en antieke kunst. Jaarlijks organiseren we een zestal veilingen met een ruim aanbod in verschillende categorieën. Heb je zaken te te koop, wens je te bieden op één van je favoriete stukken of heb je vragen? Neem gerust contact op voor meer informatie.

Veiling van 8 mei 2024

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)
Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)
Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

De snelste weg naar je favorieten

Een greep uit ons aanbod...

Een Greep Uit Ons Aanbod
Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Afrikaanse Dame'. (W:50 x H:70 cm)
Een Greep Uit Ons Aanbod
Een fijn Oosters handgeknoopt en antiek tapijt, Isfahan. (L:204 x W:146 cm)
Een Greep Uit Ons Aanbod
Een Greep Uit Ons Aanbod
Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'. (W:65,5 x H:49,5 cm)

Wil je onze nieuwe catalogus als eerste te zien krijgen?

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions als eerste, rechtstreeks in je mailbox